Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci 115 Hp Chip Tunning Uygulaması

Bekir Gülcü

Önerilen Mesajlar

Var var olmazmi :)

Resim eklendi

Bu arada ewde senin icin brosur aradim ama bulamadim keske bulsaydim usenmeden onunda fotosunu ceker atardim sana sen bu arada geliyorsun dimi pazar gunu

Şimdi sen benim aklımı karıştırdın abi. Şu ana kadar ben 95 lik arabayı herkese 115 lik mi anlatıyordum. Ama olamaz yani 95 lik gibi gitmiyor hatta daha yeni yazdım işte 115 lik olduğuna inanmıyordum. Kafam karıştı gidip bakıcam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Simdi sana bi suprizim daha var buldum brosuru hemen gonderiyorum orada motor secenegi ve donanim tipi yaziyor daha net ve inanilir bir kaynak olacak eminim

Resim eklendi Burdanda anlayacagin uzere trend ve trend x 95 hp style ve titanium 115 hp aracin ilk sahibi degilsen 95lik focuslar biraz hantal oldugu icin yazilim yapilmis olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada ewde senin icin brosur aradim ama bulamadim keske bulsaydim usenmeden onunda fotosunu ceker atardim sana sen bu arada geliyorsun dimi pazar gunu

Resim eklendi

Dedim abi ben sana 115 lik diye 85.1,341 = 113 küsür

Pazar gelemiyorum abi sınavım var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2emequze.jpg Dedim abi ben sana 115 lik diye 85.1,341 = 113 küsür Pazar gelemiyorum abi sınavım var
saka gibi ford bunudami yapti vay arkadas neyse bakalim bendeki bilgi kesin ve netti ama simdi senin ruhsatta ortada ve yukarida trend yaziyor bigun denesek ya daha net anlariz :D bu arada ben senden 1 ay sonra almisim :) Vural C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saka gibi ford bunudami yapti vay arkadas neyse bakalim bendeki bilgi kesin ve netti ama simdi senin ruhsatta ortada ve yukarida trend yaziyor bigun denesek ya daha net anlariz :D

Abi fırsat bulursak deneyelim :) ama 1.6 tdi passatı aldı götürdü bu araba acıdım bekledim hatta biraz :P:D bi an 95 lik olduğunu düşünmedim değil valla arabaya giderken olabilir mi diye de düşündüm :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi fırsat bulursak deneyelim :) ama 1.6 tdi passatı aldı götürdü bu araba acıdım bekledim hatta biraz :P:D bi an 95 lik olduğunu düşünmedim değil valla arabaya giderken olabilir mi diye de düşündüm :D

ya inan suan soklardayim boyle bir sey olacagina ihtimal bile vermiyordum. Nedenide su benim en buyuk kizginligim 115lik style yerine bi anlik gazla 95lik trend almam oldu. Yani trendin 115ligi olmadigini biliyordum. Elimde dolu katolog vardi. O kdr satis temsilcisiyle gorustum hic biride demedi bak bununda 115 ligi var diye. Inan bana hala inanamiyorum. Birde baktim sen ankaradasin denememizde zor yani. Vay arkadas 1 yasima daha girdim. Iyi geceler aksam aksam kafani karistirdigim icinde ozur dilerim ayrica.

Bide zeytinburnu diyor hayirdir. :) ben zeytinburnunda oturuyorumda bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya inan suan soklardayim boyle bir sey olacagina ihtimal bile vermiyordum. Nedenide su benim en buyuk kizginligim 115lik style yerine bi anlik gazla 95lik trend almam oldu. Yani trendin 115ligi olmadigini biliyordum. Elimde dolu katolog vardi. O kdr satis temsilcisiyle gorustum hic biride demedi bak bununda 115 ligi var diye. Inan bana hala inanamiyorum. Birde baktim sen ankaradasin denememizde zor yani. Vay arkadas 1 yasima daha girdim. Iyi geceler aksam aksam kafani karistirdigim icinde ozur dilerim ayrica.

Estağfirullah abi önemli değil :) bende siz öyle diyince şaşırdım çünkü aracı ilk aldığımız gün daha çalıştırmadan ruhsatı aldım bi baktım kaçlık diye ondan beridir de bi kere açıpta bakmadım. Satış temsilcisinin hatası var ıncık cıncık bırakmadan anlatacaksın ki müşteri de emin olsun. Pazar gelseydim denerdik abi ama artık ne zaman karşılaşırsak :) iyi geceler :)

ben zeytinburnunda oturuyorumda bu arada :)

Zeytinburnundan gelmiştir abi emin değilim :) araç şirket aracı çünkü ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend donanım 115 ps ile satılmadı hiç. Şase numarasını verin bana kontrol edeyim.Ruhsat doğru bilgi demek değil. 

Gidişinin hissiyatına göre karar veremezsiniz zaten belirli hız'a kadar ve hızlanmalarda aman aman farkı anlamak zaten zor ikiside çok benzer çünkü.Sonuç olarak trend olduğundan emin isek arabanın motorunun ise dizel'de 95 ps olması gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu ana kadar ben 95 lik arabayı herkese 115 lik mi anlatıyordum.

Şu ana kadar ben 95 lik arabayı herkese 115 lik mi anlatıyordum.

Demek ki neymiş, hayal et gerçekleşsin, en ucuz modifiye yöntemi.

Ben de ST kullandığımı hayal ediyorum mesela...

Şaka bir yana ETIS'ten bak şasi numaranla en kesin bilgi o olur, ya da Yakuba gönder.

Bu arada ruhsatta model olarak 1.6TDCI95PSESP yazıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend donanım 115 ps ile satılmadı hiç. Şase numarasını verin bana kontrol edeyim.Ruhsat doğru bilgi demek değil.

Gidişinin hissiyatına göre karar veremezsiniz zaten belirli hız'a kadar ve hızlanmalarda aman aman farkı anlamak zaten zor ikiside çok benzer çünkü.Sonuç olarak trend olduğundan emin isek arabanın motorunun ise dizel'de 95 ps olması gerekiyor.

Araba sakaryaya gitti akşam gelsin atarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beni rhtlattin valla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 95 lik focusla babamın volvo S60 1.6 drive 115hp dizeli ışıklardan ışıklara kalkış denedik 1 araba kadar fark atıyordum 3-4 ışık denedik geçemedi çok gariptir ben volvoyu kullandığımda hiç öyle bir ihtimal vermiyordum hissiyat olarak çok atak geliyor ama yolda öyle çıkmadı demek hissiyat çok önemli değilmiş son hız olarak 215 görebilmiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.