Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Hyundai Elantra

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Renoya tapan bir milletin olduğu ülkede yaşıyoruz boss :)

Bizde işlev değil logo önemli :) Renoysa kraldır kia ise yaramaz derler bizim halkımız :D

Bunun en güzel örneği chevrolet ;) Zamanında daevoo olarak satamadıklarını şimdi chevy logosuyla satıyolar :) Millette Chevy amerikandır iyidir diyor alıyor :)

Sen al bu hyundai'yi o zman tartışırız :D:naughty: Olmayan şeyde yorma beni :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Chevy ler Daewoo dan sonra GM in daha güncel teknolojilerle makyajladığı ekonomik üretimler ancak teknolojik tabanları sandığınız gibi eski Daewoo lardan gelmiyor; Cruze modelinin direksiyon ve şase ayarları güncel Corvette den esinlenildi, bu yüzden sorunsuzluğu şaibeli olsa da sürüş kalitesi ve güvenlik seviyesi gayet iyi seviyelerde olan bir araç, yerli teslerde bile ucuz fiyatına rağmen Focus,Civic,Corolla içinde neredeyse Focus a denk sürüş kalitesiyle rakiplerini geride bırakarak çok dikkat çekmişti (sürüş kalitesi ve güvenlik seviyesinde fark attığı Civic le arasında 10.000lira fark vardı)

Çok satıldığı için yakında üst sınıf modelleri de çıkacak ve bu araçlarda ciddi bir trim ve malzeme kalitesi olacak, ancak Kore menşeili GM üretimlerinde her zaman fayda/fiyat dengesi öncelikli olacak, diğer kardeş markaları zorlayacak kalite ve prestij seviyelerine ulaşmayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içi tamamen deri kaplama olduğu söyleniyor; kapı içleri dahil.

Blue yu da tasarım olarak çok beğendim, içi de B sınıfı bir araç için idealdi.Yani bir symbole yada linea ya tercih edilebilir ancak etiketi bu şansını aldı götürdü.

Elentra da çok şık ve fiyatı birazdaha makul gibi görünüyor ama sanırım dizeli geldiğinde benzinli ile arasında 10 bin tl olur.

Ama hiçbir şartta bu aracı bir cruze'a tercih etmem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün baz donanımlı bir elantrayı gördüm aydın hyundaide çok kısıtılıydı vaktim şöle bir dolaştım içi geniş ve güzel çok şey beklenmez zaten baz donanımdan ama genel görüntüsü hormonlu accent blue olmuş...full olanını incelemek gerekli resim cektim telden ama ....hafıza kartı okuyucu yokki yanımda neyse birşekilde atabilirsem...beyazdı elantra ama kia ve hyundaide kapıları alışmışık agır olduğu için güçle kapatmaya bunlar kuş gibi kalıyor...digerleri buzdolabı kapısı gibi iken ama genel görüntü evet güzel alımlı ve üzerinde oynandığı takdirde binilebilecek bir araba olmuş...fulu sanırım daha güzeldir...dizel falan gelmez dendi ama bunlara inanmak zor...132 ps likti...bagajıfalan iyi ama işcilik zayıf.....yinede güzel ben begendim........binilebilir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tasarımı fena değil ama şişirilmiş hormonlanmış blue gibi duruyor. İç tasarımı benim hoşuma gitmedi açıkçası. Basit duruyor sanki, birde Tolga'nın dediği gibi mavi ışıklar düşük kalite hissi veriyor. Ama canlı görüp denemeden kesin konuşmak istemem fakat bu fiyata trende yada stil donanım 125 ps f3 alırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel araçlar ama fiyatları yüksek olursa 125Hp + Powershift alırım Elantra alana da hayırlı sürüşler dilerim ama düşünmem bile.

Bu araçları seviyorum -gerçi henüz test edilmedi- ama sınıf liderlerinden vazgeçilecek araçlar olmaya tasarım ve güçlü motor seçenekleri yetmez benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.