Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Hyundai Elantra

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Açıkçası abi kazayı yaşayana kadar bende katılıyordum o sözlere. Güvenmiyordum fazla ama sağlammış yani. Ama bazen özlüyorum onu :( O benim ilk göz ağrımdı herşeyin ilkini onda yaşadım..

Herşeyin ilkini derken Ogün?Arka koltuklarda ilkler olur bazen :kızgın::(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam patron...baktıgım... baz modeldi döşemeler ve içmekan ferah ama işcilik ve kullanılan malzeme tipik hyundai kalitesiydi..yanlız o orta konsoldüeki klima dügmeleri çok şık olmuş ama full olanını incelemek gerek diye düşünüyorum...ama güzel araba boyluposlu...xenon far yoktu zaten dizelden hiç bahsetmediler henüz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam patron...baktıgım... baz modeldi döşemeler ve içmekan ferah ama işcilik ve kullanılan malzeme tipik hyundai kalitesiydi..yanlız o orta konsoldüeki klima dügmeleri çok şık olmuş ama full olanını incelemek gerek diye düşünüyorum...ama güzel araba boyluposlu...xenon far yoktu zaten dizelden hiç bahsetmediler henüz...

Pahalı ama sanki.. Yanılmıyorsam benzinli full + otm. versiyonu 47.500 lira, üzerine 3.500lira daha kor otm. F III 125hp Titanium alırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle.

Fiyatı düşerse bence güzel bir seçenek, fiyatı Alman kompaktlara yakın olmadıkca almayı çekinmeden düşünebileceğim bir araba olduğuna eminim, zaten daha aslı belli olmadı; topladığı bir sürü ödül hakikat olabilir. :kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlız arabadan cıkıpta kapyı kapatırken birgün satıcılardan fırca yiyicem okadar hafiflerki sanki inadına yapıyormusum gibi oluyor en son kia souldada böyle olmuştu kuş gibiler...elinizde o kapyı kapatma gücünün hafızadaki moduna göre hareket edince ...zor ve mahcup oluyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel ifade etmişsin ben de Civic lere baktığımda aynı duruma düşmüştüm.

Kapıları gayet iyi kapanıyordu ama bagajı çok kötüydü; bagajı açıp dediğin refleksle kaldırmaya çalışınca hızla açıldı anında geri sekti ve "gümm" diye geri kapandı, gerçekten çok mahçup olmuştum!

O zamanlar alışmışım Laguna yla 156 nın ağır kapılarına tabi :kızgın::(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde bi BMW 520 birde Megane var.BMW'nin kapısını güçlü bir şekilde ittiriyorum.Normal bir şekilde kapanıyor.

Aynı güçle Megane'ın kapısını kapatıyorum.Çaaat diyor :D.Babamda : "Satacağız diye kapıları kırmana gerek yok diyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.