Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htc Butterfly

Önerilen Mesajlar

Bence telefon için büyük, tablet için de küçük.

Note II tablete daha yakın ve daha kullanışlı duruyor, ayrıca daha güçlü pili ve işlemcisi var.

HTC'nin belirgin avantajı HD ekranı. O da ne kadar önemli emin değilim açıkcası. 

Tablet telefon olarak Note II'yi başarılı buluyorum.

Bir de Asus Padfone 2'yi ama o da ayrı bir dünya....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Simdi baktim 2020 mAh pil varmış. Note 2de 3000 kusur var galiba. Bu bir dezavantaj tabi. İşlemci konusunda da oyle buyuk bir fark yok bence. Yorumlar çok iyi ekrani merak ettim. Sahibinden de ilanlar var. Birde elektronik marketlerde canli görmek lazim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Simdi baktim 2020 mAh pil varmış. Note 2de 3000 kusur var galiba. Bu bir dezavantaj tabi. İşlemci konusunda da oyle buyuk bir fark yok bence. Yorumlar çok iyi ekrani merak ettim. Sahibinden de ilanlar var. Birde elektronik marketlerde canli görmek lazim

Önce bu tür birşeye ihtiyacın var mı ? Onu düşün derim.. 

ben xperiz z'yi bekliyorum. işlemci ram aynı htc ile ama exmor lens 13mp, suya toza dayanıklılık var ekstradan. mart ayı başında satışa sunulacak. bazı sitelerde ön satış başladı. 1949lira

1 mart'da satışta 1400 liraya alırım bunu :kıhkıh: alak mı ?  5.0 büyük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce bu tür birşeye ihtiyacın var mı ? Onu düşün derim.. 

ben xperiz z'yi bekliyorum. işlemci ram aynı htc ile ama exmor lens 13mp, suya toza dayanıklılık var ekstradan. mart ayı başında satışa sunulacak. bazı sitelerde ön satış başladı. 1949lira

1 mart'da satışta 1400 liraya alırım bunu :kıhkıh: alak mı ?  5.0 büyük.

Telefonu mu değistirmek istiyorum. Sen 4Si verip i5 neden aldin ? Gerekli miydi ? Yoksa fanatiklikten mi ? Yoksa teknolojiyi takip etmek icin mi :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun tek avantajı ekranı, yan yana koyunca fark atar. Ama yan yana koymayınca ne kadar önemli soru işareti. Pili yine felaket Note2 3100mAh kullanıyor. 2020 ile akşamı zor görürsün. Note2 de kalem ve arayüz oldukça iyi durumda. HTC genel olarak pil ve yazılım günceleme konusunda ciddi sıkıntılı. Ayrıca aksessuar vs bulmak zor. Kayıtsız 1600TL civarında piyasaya girer sanıyorum. Kamera olarak HTC çok daha iyidir diye düşünüyorum. 5.0 o kadarda büyük değil. One X 4.7 idi bence ideale yakındı. 

HTC de root işleride çok karışık. Samsung ile 10 dakikada yapılıyor ve bozulma/brick  riski yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabi samsungun malzeme kalite zayıflığı, kendini resetleme gibi etkenleri de düşünmek gerekir.

samsung nedense devamlı piyasada kalmak için tam olgunlaşmamış meyveyi piyasaya sürüp duruyor. bir yerde akıllı tel satışlarında türkiye'de samsung un önde olduğunu okumuştum, başka yeri bilmiorum. samsung istediğini yapıyor da. bakın mesela uzun süre piyasa da kalan galaxy s2 yi yenileyip tekrar çıkarmışlar, radyoda reklamlarını duymuşsunuzdur. galaxy s3 dünyada 10milyonun üzerinde sattı, ne yaptılar hemen galaxy s3 mini yaptılar. insanlar aa bunun minisi çıkmış deyip alıp geçtiler ve samsung'un istedikleri oldu. nedense satış taktikleri ile insanların cebindeki paraya göz diken firmalara mesafeli yaklaşıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.