Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kasko Sistemi Değişiyor !

Önerilen Mesajlar

Kasko bedeli 47 bin Hasarsızlık indirimi % 30 Öğretmen indirimi ile 710 tl tuttu alianz da geçen mayısda kaskom. O zaman alianzda focusun çarpanı çok kötü.Bence mantıklı başka bir açıklaması yok.
ne oldu bitti anlamadım geçen Sene Şubat'ta 1450 tl Anadolu sigorta yapmıştım sıfırdı araç değeri 62 bindi bir film dönüyor Perşembe memlekete gidince oraya bakacam...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne oldu bitti anlamadım geçen Sene Şubat'ta 1450 tl Anadolu sigorta yapmıştım sıfırdı araç değeri 62 bindi bir film dönüyor Perşembe memlekete gidince oraya bakacam...

Eee tabii sen merso ile cayır cayır gez sigortacılar gördüler az bile istemişler 5-10 bin isterler diye bekliyordum :P  :P :P

Şaka bir tarafa  hakkaten Serdarım indirimin olmasına rağmen bu fiyat çok gibi.......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkes birşey diyor Cem abi anlamadım gitti yarın İskenderun'a geçicem orada bir batıracam... Ben sana güvenilir ve yetkili kişiden teklif alacağım diyorum, sen bilirsin...
Al abicim ben birşey demedim ki :) Ruhsatı mail atabilirim...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ruhsata ihtiyacım yok, sadece hasarsızlık indirimini bilmem gerek :(

Abicim buradakiler beyinsiz adama diyorum hasarsızlık indirimim nedir diye soruyorum bilmiyorum diyorlar bu kadar fiyat çıkıyor burası biraz sakat abi kimse anlamıyor hiç birşeyden... Aracı aldım geçen yıl kaskoyu kullanmadım hiç işte..

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

serdar sen cem beyin dediğini yap. Hatta özelden bana da ver bilgilerini kaskocumla görüşeyim. Kaskonu bulunduğun yerden yaptırmak gibi bir zorunluluğun,avantajın yok. İskenderunda olup manisadan da yaptırabilirsin.
Fuat abi biliyorum sıkıntı olmayacağını Mardin sakat bu işlerde :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk araç Olunca Birde bayan  olunca Biraz yüklü oluyor demişdi bizim kaskocu. Bir arkadaş aracını eşinin üstüne yapmıştı. Mesela benım de ılk arabam yaş 25 di KAsım 2012 sımdı 26 Olduk 320 tL trafik sigortası ödedim. benımle aynı yaşda olan bir arkadaşımda benden 10 gün sonra aracını aldı İstanbul plaka 480 tL trafik sigortası ödedi. Çok Garip geliyor bana. Genç diye Kaza riski Çok diyorlar. Giydiriyorlar.  :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.