Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Arka Tampon Altı Türkiye'de Yok ???

Onur Atalay

Soru

Merhaba arkadaşlar,
Geçen hafta talihsiz bir kaza yaptım.
Bu hafta başında da servise vererek, Salı akşamı aracımı eksik şekilde teslim aldı.
FORD Almanya ürün kodunu hatalı bastığı için, Arka Tampon altında ki siyah boydan olan parça Türkiye'de mevcut değil.
Servisin söylediğine göre Almanya'dan uçak kargo ile 2-3 Güne getirtiyorlarmış.
Sipariş verilen mevcut parçayıda gördüm ama hatalı montajı mümkün olamıyor ayakları kısaymış.
Bu konuda bilgisi olan varmıy dı???
Yoksa bana ayak mı yapıorlar...
Kaskodan ;

288 TL PArk Lambası
200 TL Tampon Alt Parça
200 TL işçilik aldılar.

j04vq.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

öncelikle geçmiş olsun..

yeni focus un parçaları pahalıymış..foc 2.5 u var biladerin arka stop u kırdı geri giderken 80 tl ye değiştirdiler..

bizimkilerde çok sattıkça umarım ucuzlar parçaları..

2 adet ön paçalık siparişi verdim 1 hafta oldu..hala gelmemiş..bakalım ne zaman gelecek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Parçanın Türkiye'de olmamasından çok benimde fiyat dikkatimi çekti ya hakikaten bu nedir böyle 700 tl ye şahini komple topluyorlar :P  Mercedes,Bmw kategorisine mi girdik biz focus olarak anlamadım ben :D 

şu kazaya 700 milyon hasar biçmiş , oha yaa ...  

vallahi soyguncu bunlar ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta başında da servise vererek, Salı akşamı aracımı eksik şekilde teslim aldı.

FORD Almanya ürün kodunu hatalı bastığı için, Arka Tampon altında ki siyah boydan olan parça Türkiye'de mevcut değil.

Sipariş verilen mevcut parçayıda gördüm ama hatalı montajı mümkün olamıyor ayakları kısaymış.

Kaskodan ;

288 TL PArk Lambası

200 TL Tampon Alt Parça

200 TL işçilik aldılar.

j04vq.jpg

Bursada var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bursada var

Dün aradılar,

Gelmiş, Teşekkür ederim bilgi için.

Hafta içi gidip taktıracağım.

Ama İzmir'in aptal trafiğinden nefret ettim.

Alsancak Gül sokakta malın biri çıkarken dün araca sürtmüş.

Sağ arka tekerin üstü içine göçmüş.

Bu sıralar bende mi bi cenabetlik var anlamadım ama bu araba uğursuz geldi yahuuu bana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar,

Kaskodan ;

288 TL PArk Lambası

200 TL Tampon Alt Parça

200 TL işçilik aldılar.

j04vq.jpg

Öncelikle geçmiş olsun geçenlerde bende buna benzer bi kaza yaptım kırmızıda dururken gelip arkadan vurdular sonrasında servise gitti tampon onarılacak dediler autoking e gönderdiler sonra tamir olmuyor dediler yenisi ile değiştiler fiyat olarak ta 1,400 TL gibi bi fiyat verdiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Onur bey, tampon ile ilgili yaşadığını olay üzerinden uzun zaman geçmiş ancak dün benzer bir sorun yaşadım. Otoparkta geri manevra yaparken arka tamponda ufak bir ezik oluşturdum. :)  Aracınızı yaptırdığınızda tampon değişti mi yoksa yukarıdaki resim tamponun tamir edilmesi sonucunda ortaya çıkan sonucu mu gösteriyor. Gayet başarılı geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.