Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Ses Sistemi Orjinal Teyp Yardım

Önerilen Mesajlar

ben daha bı ay once taktırdm  orjınalde cıkıs yok teyibi sokmemek için arka kapılardan birinden hoparleri iptal ettik teyipten gelen hoparlor kaplosunu kestk  bi tane aparat taktık diceksn simdi nden soktunuz ses azalır  sistemi döşediginz zamn hoparlorun iptal oldugu bile blli olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hoparlor girisi olan bir amplifier alirsaniz ara aparat kullanmaksizin amplifier baglayabilirsiniz. OEM external amplifier ile satilan focuslarda da hoparlor cikislari kullaniliyor. 

hoparlor cikis pin-outlari yoksa elinizde semadan screenshot alip gonderebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoparlor girisi olan bir amplifier alirsaniz ara aparat kullanmaksizin amplifier baglayabilirsiniz. OEM external amplifier ile satilan focuslarda da hoparlor cikislari kullaniliyor.

hoparlor cikis pin-outlari yoksa elinizde semadan screenshot alip gonderebilirim.

He masallah Mertol abime benim... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Öncelikler herkese merhaba yarın bi ses sistemi almayı düşünüyorum ama öncelikle sizlere bir sorum olcak F3 orjinal teybine anfi takılıyo mu taktıran arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler 

ben daha bugun gittim baya bi bilgi aldım  akrabam zaten teyibin arkasına bi aparat takılıyor   (kablo ve jac)  ondan sonra  6 yollu amfi 1300 watt  slim kutu bass 4 adet kompenant 4 adet twitter olarak pazarlık yaptık 800 tl ye ..........

Murat yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben daha bugun gittim baya bi bilgi aldım  akrabam zaten teyibin arkasına bi aparat takılıyor   (kablo ve jac)  ondan sonra  6 yollu amfi 1300 watt  slim kutu bass 4 adet kompenant 4 adet twitter olarak pazarlık yaptık 800 tl ye ..........

Iyide kullanilan parcalarin marka ve kalitesi onemli. Kullanilacak parcalarin markasi ne.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

baya  bi  bedavaya gelmiş  ben ön siparişlerimi  verdim sadece kompenata 650  tl vereceğim   focal marka
orj   dedikleri cyclone  marka  navi li dvdli   teyp de 1700  tl.
taktırırken foruma  resimlertini ekleyeceğim.
forum şenlensin biraz.

sistem şöyle olacak
cylclone  ana ünite   tv  dvd  usb  navili   bi parça
forx 2000 watt  anfi 
kicker marka  38 cm  2000 w  subwoofer
ön  ve arka kapılara  focal üst seri  kompenatlar.
eli yatkın bir panzidotçu da bulursam  arka cam dibine de  focal marka  bir takım daha kompenat  takmayı düşünüyorum.
bir de beslemesi  için for x  marka  bir anfi  daha geliyo  arkadaşımın araç hediyesi olarak
ve  for x marka 1.2 farad kapasitör 
ile güzel bir  ses alacağımı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.