Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araçlarınız Kaç Aylık ? Kaç Km'de ?

UgR

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Araç dedemindi üni. hediyesi olarak 3 gün önce aldım :) Kapalı garajda yatıyodu araba

Eğer dediğiniz gibi uzun süre garajda kaldıysa yürüyen aksamlarını felan kontrol ettirmekte fayda var.Benim aracın mesela aküsü bitmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer dediğiniz gibi uzun süre garajda kaldıysa yürüyen aksamlarını felan kontrol ettirmekte fayda var.Benim aracın mesela aküsü bitmişti.

Daha dün koşuyolunda önüme aniden bir mercedes fırladı bende hem acemilik hemde arabaya alışık olmadığım için stop ettirdim. Birde ne göriyim araba marş basmıyor :) Allahtan yanımda tecrübeli bi arkadaş vardıda arabayı vurdurup akücüye kadar götürebildik ^_^
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha dün koşuyolunda önüme aniden bir mercedes fırladı bende hem acemilik hemde arabaya alışık olmadığım için stop ettirdim. Birde ne göriyim araba marş basmıyor :) Allahtan yanımda tecrübeli bi arkadaş vardıda arabayı vurdurup akücüye kadar götürebildik ^_^

O yanınızdaki arkadaşınız bilse ne kadar zarar verdiğni motora asla yapmazdı o hareketi. Tecrübeden eser yokmuş arkadaşınızda. Sizin aracınız 2004 model, yani 8 yaşında. 23,000 km de. Trigierinin değişmemiş olacağını varayıyorum, o vurdurmada ya kopsaydı. Sonuç o motor için çok vahim olurdu. Aman sakin, vurdurmayın aracınızı öyle, çalışmıyorsa çekerek, iterek trafiği açın ve yardım isteyin. Tanıdıklarınızdan ya da sigortacınızdan. Sanıyorum belli bir limite kadar sigorta da ücretiz çekici hizmeti veriyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Triger ancak yüksek devirde koparsa araca zarar verir.

iktirme kaktırma sırasında kopsa sadece araç çalışmaz; zaten kopmazda o durumda :D

Ama tabiiki ilk fırsatta kontrol ettir trigeri şakası olmaz.

Bir usta trigier kopukken marşa basılırsa da araca zarar vereceğini, sibopları bükebileceğini söyledi. Mantıklı da geldi bana.

Hatta bir arkadaşım tempra almıştı bir ara. O aracın trigieri kopukken marşa basıldığı için sibopları büküktü, şıkır şıkır ses çıkartıyordu, yaptırmadan satmıştı galiba.

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.