Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araçlarınız Kaç Aylık ? Kaç Km'de ?

UgR

Önerilen Mesajlar

Guest Sadık Taşyürek

Süpermiş. Nerde bu servis. Bende gitmek istiyorum. Sizin sistemler çalışmıyormuş. Arabaya bakım yaptırmaya geldim derim :pist::):D

yolunuz bu taraflara düşerse ben sizinle giderim. bahsettiğim yer Mersin Ford Yetkili Servisi-Ergin Oto. biraz reklam gibi olacak ama, İlgi, alaka, kalite, güler yüz, çay,kahve ne ararsanız var. Seda Sayan reklamındaki gibi, benim selamımı söyleyenlere mutlaka iskonto da yaparlar. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ehliyetini al hasancım :D O zaman 2 katını yaparsınız :D

Babamı kastediyorum. :D Adam işten başını kaldıramıyorki arabaya baksın. :) Bir C.tesi boş onda da arabayı yıkatıyor sonra tekrar eski yerine. :pist: Mut'a gitmesek daha 500 km yapmamış olacaktık. :)

Ben ehliyeti alırsam zaten o sayacı tepe taklak ederim. Tabi benzin parasını biryerlerden bulabilirsen.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kadar kısa sürede bu kadar çok km. yaptığınıza göre "Taşımalı Eğitim" yapıyor olmalısınız. :)

Bir senede 20 bin km yapılabilir bir km abicim.

Bende 88 binde aldım 7 ocak 2011 de şu an 114 bin kmye yakın kmsi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsan sevdiğine takılırmış Hasancığım. :)

Sanıyorum tevfik abi de bizi seviyor. Ondandır takılması :pist:

Abi tabakhaneye olsa iyi yine.

Mesai diye bir kavram var bizim çalıştığımız yerde. O kavrama gıcık oluyorum ve yetişmek için böyle sarsıntılı fotolarçekiyorum. Halbuki ne güzel anlar yakalanıyor yolda ama hiçbirisini çekemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kadar kısa sürede bu kadar çok km. yaptığınıza göre "Taşımalı Eğitim" yapıyor olmalısınız. :)

Sadık bey bilemiyorum ki...Bende mi bir sorun var.Ama düşünüyorum gereksiz bir yere de gitmişliğim yok bir yıl boyunca.Eeeeee haliyle gurbet hayatı yaşıyoruz bayramı var seyranı var.Tabi ki de marşa basmadığım gün de yok sayılır...

emrullah aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.