Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Far Yükseklik Ayarı

Kutluhan A.

Soru

öncelikle merhaba... genellikle aracımızda önde 2 arkada tek kişi oluyor yada önde 2 kişi oluyor sadece bagajda çok nadir önemsenecek yük olur. ilk aracı aldığımızda kullanma kılavuzunda bu yükseklik konusunda pek aydınlatıcı bilgi bulamadım ama oradaki verilerden yola çıkarak 1.5 getirdim ayarı. fakat pekte memnun değiliz farlardan. yeterince göstermiyorlar gibi. sizce bu ayar kaçta olmalı benim verilerime göre. yada bu ayar gerçekten bir etki yaratır mı? şimdiden teşekkürler ve iyi yıllar ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

hffk1.jpg

focus 3 ün kitabındada varda buna benzer şeyler(ama bu daha aydınlatıcı) pek anlayamadım daha doğrusu karar veremedim . 1 veya 2de havaya bakıyor gibiydi sanırım bugün 0 da daha iyiydi ama farlar çamurla kaplandığından gene pek bişey anlaşılmadı. temizken denemekte fayda var.

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
focus 3 ün kitabındada varda buna benzer şeyler(ama bu daha aydınlatıcı) pek anlayamadım daha doğrusu karar veremedim . 1 veya 2de havaya bakıyor gibiydi sanırım bugün 0 da daha iyiydi ama farlar çamurla kaplandığından gene pek bişey anlaşılmadı. temizken denemekte fayda var.

Sen beni dinle :yeah: 5 kişi binmediğin sürece sıfır'da kalsın sonrasında 1 yapın en kötü ondan yukarı çıkmayın boşuna :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.