Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kapıların Içerden Kilitlenmesi - Çift Kilit Ve Alarm Bilgisi

Sezer Telli

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
4 dakika önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Çift kilit konusunda aracı çalıştırdık ve kilit düğmesine 2 kere bastık oazaman devreye girermi? Sonuçta çocuk var ve içerden açmasını istemiyorum

Focus 3'te çift kilit yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Muhammed E. yazdı:

Bu çocuk kilidi olayının içeriden bir tuşla açılıp kapanabileceği bir sistem yok mu? Otomatik olarak yaptırmaz mıyız? Arka kapılardaki anahtarla çevrilen kısmı biliyorum ama sıkıntı o.

Yakinda otomatik yapacagiz.

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Muhammed E. yazdı:

Bu çocuk kilidi olayının içeriden bir tuşla açılıp kapanabileceği bir sistem yok mu? Otomatik olarak yaptırmaz mıyız? Arka kapılardaki anahtarla çevrilen kısmı biliyorum ama sıkıntı o.

cmaxte var, kilitler uyarsa değitşirip düğme tesisat(gerek olmayabilir-cam kilidi ile çalışıyor) filan yapılırsa olur tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford gibi büyük markaya hiç yakışmayan şeyler, arka kapıdaki çocuk kilidini açmak nedemek artık tarih öncesinde kaldı. Yen'i çıkan araçlarda düğmeye basınca aktif haline geliyor. Otomatik kapıların kilitlenmesi de öyle tüm araçlarda mevcut. Ford aldığıma çok pişmanım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Ford gibi büyük markaya hiç yakışmayan şeyler, arka kapıdaki çocuk kilidini açmak nedemek artık tarih öncesinde kaldı. Yen'i çıkan araçlarda düğmeye basınca aktif haline geliyor. Otomatik kapıların kilitlenmesi de öyle tüm araçlarda mevcut. Ford aldığıma çok pişmanım

almadan önce araştırsaydınız olmadığını biliyor olurdunuz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alırken çocuk kilidi varmı, otomatik kilit var mı diye bakan var mı bilmiyorum ama ben pek bakmam olmasını beklerim 2016 yılındayız 2000 model araçlarda var, neyse diğer yönlerden açığı kapatıyor oyüzden büyük marka. Ben aracımdan 2 özellik dışında memnunum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Beyazıt Turgay yazdı:

Alırken çocuk kilidi varmı, otomatik kilit var mı diye bakan var mı bilmiyorum ama ben pek bakmam olmasını beklerim 2016 yılındayız 2000 model araçlarda var, neyse diğer yönlerden açığı kapatıyor oyüzden büyük marka. Ben aracımdan 2 özellik dışında memnunum

eğer bunlar sizin beklentinizse ve bu yüzden pişman olacaksanız bakmalısınız. kendi adıma bunlar benim için gerekli özellikler değil o yüzden önemsemem mesela. evet harekete başlayınca kilitleme bir çok araçta mevcut ancak elektrikli çocuk kilidini ben bindiğim araçlar arasında(a3 a4 içerir) sadece cmaxte gördüm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.