Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

St Spoiler Montaj Problemleri

Önerilen Mesajlar

Diğer konuya yazmıştım aslında ama montaj anlatımı olunca zaten taktırmış olanlar okumaz diye düşünüp yeni başlık açmaya karar verdim :)

herşeyi takıp arka cama su sıkınca suyu yere sıktı :D herhangi bir ayar olayı yok fıskıyenin. Tırnağını kırarak dönebilir duruma getirdim ancak her durumda yere yada karşıya sıktı. Çözümü normal püskürtme ucunu havya ile kapatıp cama bakan noktasına yine havaya ile delik açarak çözdük. Bu arada Ford servisine gittim(tan ile turu karıştırıyorum sürekli maltepedeki) biz bilmiyoruz bizde yok dediler.

Garip olan forumda o kadar takan var ancak böyle bişey yazan yok, benmi biryerde yanlış yaptım anlamadım. Hortum olayınıda yazan yok :)

Birde camla spolier arsındaki sünger karşı alttan bakınca görünüyor onuda çözemedim :) Bu normal durumda görünmüyor eğilip bakınca görünüyor fotosunu eklerim.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Su fiskiyesinin hortumunu takana kadar canımız çıktı.Spoiler uzadığı için yetmedi ama azim ettik başardık.Fiskiyeyi denedik normal çalıştı bi sorun oluşmadı bizde . Sünger gözüme çarpmadı yarın bidaha dikkatli bakayım.

Helal olsun hocam :D önce bizde denedik sonra tekrar söktüm hali hazırda ekliymiş zaten uzun boruyu takınca oldu bitti ama sıkma olayını orjinal bi şekilde yapamadım.

Ben spoileri taktigimdan beri arka camima su sikamiyorum :)

Sen halledebildin mi ?

Sunger bendede gozukuyor alttan bakinca

Ohh :D herkes eskiyi sök yeniyi tak başka bişey yok yazınca sorun bende heralde diye düşünmüştüm :D

hallettim ama sanayi işi :D eriterek eski deliği kapatıp yeni delik açtık :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu su sorunu çok ilginç :) Sabri ile bende var sizde yok, demektir ki montajda bir hata yaptık... spoilerle ilgili bir durum değil sonuçta

Benim montaji servis yapti ve eski spoilerden bu biraz dana uzun o yuzden ayar yapilmazsa suda camin disina dogru akiyor iste cekerim bi video koyarim daha aciklayici olur ama oda youtubea yukle falan kasiyo ya :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim montaji servis yapti ve eski spoilerden bu biraz dana uzun o yuzden ayar yapilmazsa suda camin disina dogru akiyor iste cekerim bi video koyarim daha aciklayici olur ama oda youtubea yukle falan kasiyo ya :D

Biz enayimiyiz laaaannnnn :D

Ayrıca video'ya ne gerek var, becerememişsiniz onu mu kanıtlayacaksın :zha:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.