Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Htcden 5" Full Hd Ekranlı Yeni Telefon

Önerilen Mesajlar

Evet aylardır beklenen HTCnin yeni amiral gemisi bugün resmen duyuruldu.

Telefon 5" 1920x1080 full HD ekrana sahip (piksel yoğunluğu 440 dpi)

OneXteki sLCD2 yerine daha üstün sLCD3 ekran içeriyor.

İşlemci 1.5 GHz 4 çekirdek snapdragon S4 pro.

adreno 320 GPU

8MP kamera

2020 mAh batarya

2GB RAM

16GB dahili hafıza ve micro SD kart genişleme

Jelly Bean

NFC (nihayet)

Beats audio

Şimdilik sadece Japonyada ..Yeni yılda avrupaya da geleceği tahmin edilebilir.

htc-j-butterfly-1-dh-fx57.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran müthiş, ve 5" ekrana göre cihaz ebadları ve ağırlık da oldukça iyi.

Ama 2000 mAh batarya o ekrana yine de az gelir....

Ve kırmızı "ıyk"...

Bu arada model adı da "J Butterfly"

Bakalım HaTiCe için netice ne olacak...!?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2020 mAh batarya

O pil olmamış bence.

Şimdi aklımda tek soru vardı ben note 2 aldım ama ya htc daha iyisini çıkarırsa diye düşünüyordum ki şimdi bakınca iyikide note 2 yi almışım diyorum :) Tek fark ful hd ekran diye düşünüyorum ama note 2 nin ekran boyunu 5.5 olduğundan o farkı aratmaz.(kastım görüntü netliği değil)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran müthiş, ve 5" ekrana göre cihaz ebadları ve ağırlık da oldukça iyi.

Ama 2000 mAh batarya o ekrana yine de az gelir....

Ve kırmızı "ıyk"...

Bu arada model adı da "J Butterfly"

Bakalım HaTiCe için netice ne olacak...!?

J butterfly japonya için ismi.

Bize gelir mi başka isimle mi gelir belli değil. Ama gelmemesi düşünülemez. Bir ara ferrari telefonları vardı onları hatırlattı bana .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O pil olmamış bence.

Şimdi aklımda tek soru vardı ben note 2 aldım ama ya htc daha iyisini çıkarırsa diye düşünüyordum ki şimdi bakınca iyikide note 2 yi almışım diyorum :) Tek fark ful hd ekran diye düşünüyorum ama note 2 nin ekran boyunu 5.5 olduğundan o farkı aratmaz.(kastım görüntü netliği değil)

Bu "rasyonalizayon"dur :kıhkıh:

Teknolojide mutlaka "keşke" dedirtecek bir şey çıkar (Murphy'e eklemesini rica ettim)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu "rasyonalizayon"dur :kıhkıh:

Teknolojide mutlaka "keşke" dedirtecek bir şey çıkar (Murphy'e eklemesini rica ettim)

Abi benim kuzen zamanında htc xenxation almıştı bu beast audiolu olanlardan anlatıp duruyordu şöyle manyak sesi var falan diye.Benim telefona poweramp yi indirdim bir düzgün ayar yaptım preamp den ses artışını yaptım buna verdim bak bakalım benimkinin sesi nasılmış diye bir dinledi dedi bu nasıl oldu ben senin telefona fabrikasında yazılımla yapıp sana elletmediği seçeneği kendi telefonuma el ayarı ile yaptım dedim.

Abartmıyorum benim telefonun sesi daha yüksek ve daha güzel çalıyordu.Kalite kıstası olarak i phone un kulaklık ses kalitesinin çok ama çok az altı oldu diyebilirim. :)

Ayriyetten ben o boyutta bir ekranda fulhd yada hd ready farkını gözle görülebilecek kadar fazla olacağınıda sanmıyorum.Tabi telefonu fulhd bir tv ye bağlayıp görüntü alınacaksa başka ama bu durumdada o pil 15 dakkada biter diye düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O pil olmamış bence.

Katılıyorum pil konusunda bence bir yanlışlık olabilir.

Buarada bugun Teknosaya gittim Note 2ye bakmaya grisi vardı bayıldım rengine kendisinede :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim HTC evo 3d 1.900 mAh ve kesinlikle bana yetmiyor yarım günde bitiriyorum. Günde 2 tam şarj bitiriyorum Note2yi birazda ondan istiyorum ekran parlaklığınıda kıstın mı ohh şu rengin güzelliğine bakın

http://jb.theandroidsoul.com/wp-content/uploads/2012/10/samsung-galaxy-note-2-titanium-grey.jpg?9d7bd4

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.