Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Göğüs Değişimi

saner can

Soru

Aracımı ilk teslim aldığımda, göğüste yolcu tarafı hava kanalı plastiği çevresinde küçük kabarma mevcuttu. Geçenlerde yetkili servise uğramıştım. Fotoğraflarını çektiler ve gen.müd.lüğe gönderdiler. Sonuç olarak eğer istersem göğüsü garantiden değiştirecekler. Moralim bozuldu, yeni aracın göğüsünü değiştirme konusunda tereddüte düştüm. Orjinali gibi takılabilir mi? Ses ve görüntü problemi yaşar mıyım? Sizce değiştirmelimiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum,

Cd çaların olduğu yerin üzerinde ufacık bir kabarma benimde var, çok göze batmıyor ama ilerleyen zamanlarda ilerlerse hiç düşünmeden değiştirtebilirim. Sonuçta serviste yapılacak işlem. Sorun olmaz diye düşünüyorum, heleki İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük illerin servisinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bence tecrübe giriyor işin içine, o usta kaç kere söktü taktı onu düşünmek lazım, fabrikadaki adam günde kaçtane takıyor.

Sök tak abi bu kadar, kendini verirse yaparlar. Abartılı bişey değil bu.

Fabrikada onlarca hata oluyor. k.k sorumlusu işine geleni çeviriyor!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sök tak abi bu kadar, kendini verirse yaparlar. Abartılı bişey değil bu.

Fabrikada onlarca hata oluyor. k.k sorumlusu işine geleni çeviriyor!

öyle tabii ama kendini verirse kısmı önemli, rahat eder. Yoksa eline tornavida alan herkesin yapabileceği bir iştir tabiki.

Ben olsam ustayla muhabbet kurup hatta cebine 3-5 kuruş koyup başında durur muhabbet ederdim en azından içim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öyle tabii ama kendini verirse kısmı önemli, rahat eder. Yoksa eline tornavida alan herkesin yapabileceği bir iştir tabiki.

Ben olsam ustayla muhabbet kurup hatta cebine 3-5 kuruş koyup başında durur muhabbet ederdim en azından içim

Etkili yöntem :D sigara paketi felan :P:zha:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İşin uzmanı yaparsa üstündeki torpidoyu 30 dakikada söktükten sonra 30 dakikada yenisini takar bence.Her modelin klipsleri,bağlantıları,bağlantı vidaları farklı yerlerde olduğu için geçmişte Focus3 torpidosu sökmüş birisinin yapması işin seyri bakımından iyi olur.Usta ilk Focus 3 torpido değişimini sizin araçta yapmasın bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.