Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arkadaslar Xenon Farın Araca Ve Fara Zarar Verir Mi

Emre Üstündağ

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ferhat abi alınma bu konuda doluyum gözlerimde hassas çok karşıyım çakma xenona
Sen ayarsız denyolara çok denk gelmişsin belli.Bu arada şunuda unutma xenon farlar ilk çıktığında bir çok araç fabrika çıkış hali ile merceksiz xenondu örnek olarak mesela eski kasa lagunalarda mercek yoktu ve farın üstünde eşşek kadar xenon yazıyordu.Olay tasarımla alakalı değil olay aynı maliyetle üretilen farların içine mercek koyunca 4 katı kazandırması.

Kullanım olarak tabiki farkı var bunu reddetmiyorum ama normalden az aşağıya ayarladıktan sonra mercekliden farklı olmuyor gözleri rahatsız etmesi nerden mi biliyorum çıplak gözle denedim ordan biliyorum.

Birde satış ve pazarlama tekniği biliyorsun ki bizim araçlarda xenon far istersen maliyet baya bir artıyor.Adam xenon far üzerinden titanium alsan bile 5 bin tl lik bir fark koyuyor.Xenon mercekli far ile normal farın maliyeti ona kaç para sence ben söyliyim neredeyse aynı :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merceksiz fara xenon takıp; ben kimseyi rahatsız etmiyorum demek sadece cahilliktir.

Ben sana daha önce bu konuyu oldukça detaylı anlatmıştım kusura bakma benimki cahillikse seninkide bu kadar anlatmaya anlamamak ne dir sen koy adını hatta istersen o konuyu bulayım en sonunda sende haklısın ne diyim diyen yine sendin o zaman cahil demiyordunda şimdimi böyle olduğuna karar verdin

Sırf bana muhalefet olmak için bana sataşma benim konumun ve yorumumun üstüne konuşma ve rica edicem benimlede ne şekilde olursa olsun muhattap olma.

Bu arada yönetimden rica ediyorum aydın arkadaşı uyarsın çünki bu benim ona tek uyarım olucak.Dengim değilsin dengemi bozma aydın

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen ayarsız denyolara çok denk gelmişsin belli.Bu arada şunuda unutma xenon farlar ilk çıktığında bir çok araç fabrika çıkış hali ile merceksiz xenondu örnek olarak mesela eski kasa lagunalarda mercek yoktu ve farın üstünde eşşek kadar xenon yazıyordu.Olay tasarımla alakalı değil olay aynı maliyetle üretilen farların içine mercek koyunca 4 katı kazandırması.

Kullanım olarak tabiki farkı var bunu reddetmiyorum ama normalden az aşağıya ayarladıktan sonra mercekliden farklı olmuyor gözleri rahatsız etmesi nerden mi biliyorum çıplak gözle denedim ordan biliyorum.

Birde satış ve pazarlama tekniği biliyorsun ki bizim araçlarda xenon far istersen maliyet baya bir artıyor.Adam xenon far üzerinden titanium alsan bile 5 bin tl lik bir fark koyuyor.Xenon mercekli far ile normal farın maliyeti ona kaç para sence ben söyliyim neredeyse aynı :)

Corolla hala merceksiz xenonla satılıyor ama reflektor farklı daha bisey demeye gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik Oluşturulan Mesaj

Bu konu bir moderatör tarafından kapatıldı.

Neden: Arkadaşlar herkes ne dediğine dikkat etsin.Tüm sözlerin gereği yapılacak.Mesajdaki rapor butonu niye var bellidir.Kimse kimseye akıl vermesin uyarma konusunda rahatsız olanlar raporlasın diye 100 defa söyledik. Kurallarımız gayet açık ve net'dir.

Burası kavga ve tehdit yeri değil, sakin olun.

Genele söylenmiş şeyleri üzerinize alınmanız yersiz akabinde yapınlarda öyle.

Konuyu açan arkadaşımız senden ricam bir önceki konundan devam etmen zaten 2 defa sormuştun. teşekkürler

Eğer bu eylemi kabul etmiyorsanız; bu yazıyı rapor edin, bir moderatör veya yönetici bunu yeniden kontrol edecektir.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.