Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paçalık Eklemesi

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Focus 2 kullanırken ön tekerleğin attığı mıcırlar nedeni ile arka kapının altı zedelenmişti. Aynı şey olabilir diye bu Paçalıkları ebay den aldım.

Aracım 5600 km oldu ama, Henüz taksammı karar veremedim.

Sizlere sormak istedim acaba takmaya gerek var mı.

post-2370-0-73269100-1348430536_thumb.jp

post-2370-0-99507400-1348430540_thumb.jp

post-2370-0-12020100-1348430574.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2 lere ya paçalık yata sağ sol etek kesin şart, f3 leri bilemiyorum...yoksa benim gibi hersene autokingde mini onarımlarınızı etek boyatmaya harcarsınız..

Ramazan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ramazan abi araç zaten f3 fakat senin durum lastikten dolayı olabilir mi ?

Yakup, lastik değilde, erzincanda kızıldağ ve sakaltutan geçitlerini hersene mucurlu asfalt yaparlardı, yanılmıyorsam orda oldu, balıkesire geldiğimden beri kapı altlarında taş izleri yok, tabi araba doğrudüzgün yol gördü ya:)

Ramazan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

Yanılmıyorsam kayseriden sivas il sınırına kadarda mıcır..sivastan zaraya kadar otoban gibi yol, sonrası yine mıcır..

Sivas-Kayseri güzergahında kısmen yol yapım ve onarım çalışmaları var, ancak mıcır yol yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

bende de 2012 f3 hb var. abartılı olmayan su birinkisi olan yollarda 80'i geçtiğimde bırakın arka tamponu plaka hatta üzerine bile su sıçratıyor. Bu su nasıl bu kadar falso alabiliyor hayret ediyorum.

Servise gidip paçalık fiyatını sordum. Arka paçalıklar için 150 TL dediler. Yerli üretim yokmuş. Sadece Almanya'dan geliyormuş şuan için. Bir paçalık için çok fazla. Uyumlu yan sanayisini de bulamadım malesef. Almanyadan bir iki arkadaşa söyledim. oradan baktırıyorum şuan. Umarım uygun fiyatlı bir rakam gelir.

Bence hiç düşünmeden taktırın. neticede sıçrayan su beraberinde kum tanelerini de beraberinde getiriyor ve kaportaya uzun vadede zarar veriyor.

Siz nereden kaça buldunuz paçalıkları...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.