Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

30.000 Tl'ye Kadar Otomobil Önerileriniz

SerdaR

Önerilen Mesajlar

Dizel düşük kmli focus bulmak çok zor o fiyata, eski kasa golf, focus baktık benzinli lpg sonra vazgeçtik, b sınıfı daha yeni model ve dizelde karar kıldık. Bugün ben yoktum bulmuşlar bitane bakmaya gitmişler, 2012 trend fiesta 32.000 km de 31500tl. Kardeşim kararsız bana soruyo ne yapayım diye, ben olsam bir model altını alırdım dolusunu alırdım dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar abi ne isteniyor, B-C-D sınıfı, sedan, hb, station wagon, büyük-küçük. :) Bana kalırsa o paraya gider Vectra felan alırım şu genç yaşımda. Gemi gibi araba maşallahı var. Bu sene bir tane alındı aile içerisinde, 177.000'de ama çok diri yada Tolga abinin dediği gibi para bankaya konur 1-2 sene daha C-max ile idare edilir. :kıhkıh: Üst birşey alınır. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Megane 2 dci cam tavan sedan, punto 1.3 cdti, Bravo 1.6 multijet, honda civic 1.6 vtec ES

Ben bunları tavsiye ederim özellikle Bravo çok güzel bi kez inceleme fırsatım oldu karbon ön gögüs falan çok hoş bir araba 300 nm torku var 120 hp lik versiyonlarda bu olmazsa civic olabilir genç için ideal motoru çok güzel benzinli bile binilebilir. O kadar paraya bence B sınıfı bir araca yatırım yapmayın derim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.