Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaput Ve Ön Tampon Boyanması Hakkında

Ramazan D.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar deneyimlerinize ihtiyacım var,

Öncelikle kasko süresi 22 eylülde dolacağı için 1 tane hasar koruma hakkım var. Bunuda ön tampondaki taş izlerinin giderilmesinde kullanmak ve komple boyatmak istiyorum.

Çekincem şudur ki: daha önce yol kenarından çocuklar tarafından atılan bir kese toprağın kaputa isabet etmesinde dolayı, kaput autokingde boyandı.

Ön tamponu boyatmam halinde aracımı enaz 5 sene daha kullanacağımı göz önüne alırsak araç satışında ne tür sorulara maruz kalırım, alıcı gözüyle değerlendirirmisiniz, yorumlarınıza göre ön tamponu boyatacağım veya boyatmayacağım..

dsc03308vu.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanıyorum siz ikisininde boyalı olmasından dolayı insanların aracın kaza geçirmiş olabileceğinden şüpheleneceğini düşünüyorsunuz. Bana denk gelse böyle bir araç sanıyorum ben şüphelenirim.

Ama sizi rahatsız ediyorsa neden boyatmıyorsunuz ki tamponu. Fotoğraflarını çekin, nolur 500-1000 tl ucuza gider. Tevfik abinin de dediği gibi mızmızlanırlar. Ama çok sorun olmaz. Bir de 5 yıl daha kullanmayı planlıyorsunuz. Bence boyatın.

Şahsen ben bile şu an ön tamponu boyatmayı düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boyatin gitsin elinizde fotograflar oldugu taktirde birsey olmaz.Sanirim arac 2010 model 5 yil daha kullanicam diyorsunuz. Zaten satarken 7-8 yasindaki arabada sadece kaputta tamponda boya var diye alici killik yaparsa ben tekme tokat gonderirim yanimdan. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boyatin gitsin elinizde fotograflar oldugu taktirde birsey olmaz.Sanirim arac 2010 model 5 yil daha kullanicam diyorsunuz. Zaten satarken 7-8 yasindaki arabada sadece kaputta tamponda boya var diye alici killik yaparsa ben tekme tokat gonderirim yanimdan. :D

Birde buralar var... :D Araca benden başka herkes hasar verdi valla, benim olduğumdan şüphe etmeye başladım..

dsc02915m.jpg

dsc02914r.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olsun hepsi ufak hasarlar fotograflar oldugu surece sikinti olmaz dusuncesindeyim.Gitsin gitsin 1-2.000 TL asagiya gitsin .Benimde ole benim arabaya fordculuk yaptilar arka tampon boyandi on tamponda boya istiyor hic birisini ben yapmadim saglik olsun deyip gecistirmekten baska care yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çocuklara ne yaptın merak ediyorum.

Bi de çocuklar ne yaramazmış ya (bu kadar diyorum, yoksa daha kötüler de :D ) toprak dolu torbayı kaputa attılar demek ya, nasıl bir zarar verdi ki araca bu torba,

Keseden kastım torba değildi :) 110 km hızla çevre yoluyndan giderken (çocukların nişancılığı iyiymiş) toprak yığını attılar yada içinde taş vardı o dek geldi kaputa..

Ramazan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haaa kesek demek istedin.

Yav diyorum, demek balon gibi bişeyin için doldurmuşlar kumu, çakılı, kaputta patlayınca her tarafı mahfediyor demek diyorum bende.

Neyse yine geçmiş olsun, bir de iyi direksiyon hakimiyetini kaybetmedin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.