Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Plastidip Jant Uygulaması Siyah

Önerilen Mesajlar

2-3 gün sonra kaput mustang tarzı 2 şerit çektiricem

Böyle birşeyi bende düşündüm ama trafikten çekiniyorum.

Fakat ben yaparsam 2 çizgi değil sağdan sona kadar giden tek siyah şerit düşündüm.

Olay budur süper olmuş

Sen ne zaman yapıcaksın aklına yatmıştır yapan çıkınca. :)

Bence yapıcaksan biraz bekle kullanım ve dayanıklılık tan emin oluruz 15 20 gün içinde :)

Arkadaşı bir nevi kobay gibi kullanıyoruz ama ne yapalım ilk kobay bendim sonuçta :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cbr3m.jpg

Emeğe saygı eline sağlık, cesaretin için tebrikler..Ama ortada büyük bir hata var sedan arabaya olmaz ki.

Hatayı baştan yapıp HB almamışsın.

Alihan, burdakiler modifiye düşmanı :D Bakma onlara :zha:

Ben beşiktaşı tutmuyorum ama yıllar önce gördüğüm fiestadan beri bu mod çok hoşuma gidiyor.

1.0T beyaz HB alırsam kesinlikle şunları yapacağım:

- Klima düğmesi

- Sony panel

- bulursam deri direksiyon ve orjinal kolçak

- arka diffüzör

- büyük spoiler

- tavan kaplama

- KW veya eibach en az 3 en fazla 5 cm alçaltma

- bulabilirsem orj veya iyi replica 17 veya 18 jant olmazsa bunun gibi jantların boyanması

- cesaret edersem Bluefin..

Ben Cmaxten beri standart arabaya binmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emeğe saygı eline sağlık, cesaretin için tebrikler..Ama ortada büyük bir hata var sedan arabaya olmaz ki.

Hatayı baştan yapıp HB almamışsın.

Ben beşiktaşı tutmuyorum ama yıllar önce gördüğüm fiestadan beri bu mod çok hoşuma gidiyor.

1.0T beyaz HB alırsam kesinlikle şunları yapacağım:

- Klima düğmesi

- Sony panel

- bulursam deri direksiyon ve orjinal kolçak

- arka diffüzör

- büyük spoiler

- tavan kaplama

- KW veya eibach en az 3 en fazla 5 cm alçaltma

- bulabilirsem orj veya iyi replica 17 veya 18 jant olmazsa bunun gibi jantların boyanması

- cesaret edersem Bluefin..

Ben Cmaxten beri standart arabaya binmedim.

haklısın abi hb istedim ama peder bey sedan aldı bende ses çıkaramadım :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün arabamı yıkatmak istiyorum ama açıkcası korkuyorum ve oto yıkamacıya şöyle demeyi düşünüyorum ; ''jantlara suyu uzaktan tutun :D ''

Olurmu öyle ne kıymeti kaldı yaptırmanın o zaman.Bence sen gir yıkamaya hatta adama de abi jantlara vur bak bakalım ne kadar dayanıklı.Boyası atacaksa orda atsın.Yolda olmadık yerde atacağına.

Ben öyle yapardım gaz vermek değil niyetim. :)

Hatta suyu vururlarken mümkünse videosunu çek sonra koy youtube a ordanda forum a.Madem bişey denedin sonuna kadar git artık :)

Ben sökerken kenarından değil ortasından anahtarla delmeye çalışmıştım delinmemişti.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olurmu öyle ne kıymeti kaldı yaptırmanın o zaman.Bence sen gir yıkamaya hatta adama de abi jantlara vur bak bakalım ne kadar dayanıklı.Boyası atacaksa orda atsın.Yolda olmadık yerde atacağına.

Ben öyle yapardım gaz vermek değil niyetim. :)

Hatta suyu vururlarken mümkünse videosunu çek sonra koy youtube a ordanda forum a.Madem bişey denedin sonuna kadar git artık :)

Ben sökerken kenarından değil ortasından anahtarla delmeye çalışmıştım delinmemişti.

ne yalan söyleyim gaza geldim abi en kısa zamanda video forumda :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

selamlar. bende siyah aracıma siyah renk plasdipid uygulamayı düşünüyorumda spreyi sıkarken jantla lastik arasına bant yada kağıt türü bişeyler koyup sadece janta gelmesini sağlayan yöntemler kullanılmamış. plastidip lastikte kalıntı bıraktımı. veya jantla lastiği ayırıpmı sıkmak gerekiyo acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.