Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sis Farında Buğulanma

ferhat tezcan

Soru

Ne zaman aracımı yıkatsam hemen ardından resimde göründüğü gibi sağ sis farında buğulanma oluyor.Sis farını açtığımda sanırım sıcaktan kayboluyor ama kapatınca yine geri geliyor.Bu sorun benim önceki aracımdada vardı fakat ondaki sis farlarını sonradan yan sanayi taktığım için normal olduğunu düşünüp altlarından bir delik açmıştım sorun hallomuştu şimdi bunadamı aynı işlemi yapmalıyım acaba?

Orjinal sis farında buğulanma yapmasıda mümkünmü değilse bunu servise iletsem garantiden sis farını değiştirirlermi sizce?

20120816110047.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ferhat abi bizim 2004ghia'da aynı şey oluyordu sis farlarında ama bizimkinin sebebi belliydi..xenon taktıktan sonra olmaya başladı muhtemelen içine su alıyordu iyice kapatılmamıştı belkide xenon takıldıktan sonra..

Ama sen kurcalamadıysan açmadıysam buğulanma problemi olması ilginç..

benim arabadada xenon var sislerde muhtemelen o yüzden bir yerlerden hava alıyor açtırıp tekrar bi silikon attırıcam yada alttan bir delik :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Parazitten sonra bir de bu buhar olayı.

Hayat zor kardeşim senin için.

Bence güzelce silikonla, kışın şiddetli yağmurda kısa devreye kadar gider.

Bir de sisler beyaz, farlar sırmsı yanıyor, bu beni çok rahatsız ederdi seni etmiyor mu?

Demek ki neymiş sislere Xenon sorunlu oluyormuş :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tekrar yazayım buraya; farlara ve sislere xenon takmak hem görgüsüzlük hemde trafik kurallarına aykırı.

Yok efendim benimki rahatsız etmiyor yok kimse sellektör yakmıyor diyeceksin, küfrü basıyor herkes xenon takanlara haberin olsun.

Kaşı gözü sürmeli far arayacağına madem xenon kullanmak istiyorsun mercekli far al onu tak, ışığı dağıtıp herkesi kör etme.

Sislere takmak zaten tamamen görgüsüzlük birşey söylemeye gerek bile yok, orasını burasını deldiysen buhu yapar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.