Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ferhat,ibrahim Ve Şenol Arkadaşlarımızın Doğum Günü....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Geçen gün bir arkadaşında doğum günüydü buraya yazmıştınız bende yemin ediyorum beni unuttular diye gücenicektim size :)

Size hemen küçük bir anımı anlatayım.

Askerliğimi şırnakta yaparken birgün Şırnak merkeze inilecek bende araçla koruma olarak gittim.Tüm gün hem iş hem gezmek bir arada takıldık arkadaşlarla tabi normalde çarşıya çıkmadığımız için küçücük şırnak bize istanbul gibi geldi aylar sonra sivil yüzü gördük :) E haliyle ailemi aramayı falan unuttum.

İşimiz bitip birliğe döndük.Beni gören herkez olum annen aradı teyzen ablan baban abin hatta halan herkez seni arıyor dediler.Eyvah dedim birine bişey oldu koşturdum hemen dedim evi aramalıyım.Neyse telefon bağlan dı karşıma annem çıktı ben o panikle anne ne oldu birine bişeymi oldu diye telaş içindeyim.Annem olum sakin ol kimseye bişey olmadı doğum günün kutlu olsun herkez seni bunun için arıyor diyince duygu dolu anlar yaşanmıştı :)

Hatırlayan ve hatırlatan herkeze çok teşekkürler.

Hep birlikte nice yıllara hepimize

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nedemek kardeşim ya hatırlamaz olurmuyuz...bugün güzel bir gün diliyorum sana....

Eyyvallah tevfik abi çok teşekkür.Dün akşam ben tamamen unutmuştum doğum günümü saat 12 yi az geçince benim 4 yaşındaki oğlum geldi yanıma bende o sıra bilgisayar başındayım baba sana çok önemli bişey dicem dedi söyle paşam dedim doğum günün kutlu olsun diyip o hatırlattı bana :) .Sonrasındada hanım kutladı.Valla 2 sinden sonra ilk kutlıyan siz oldunuz. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.