Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tazyikli Su Ile Plastiklerin Zarar Görmesi...

Veli Tiryakioğlu

Soru

arkadaşlar , hafta sonu antalyaya tatile gittim. gidiş geliş süresince çok rahat bir yolculuk yaptım. geldikten sonra arabamı yıkatayım dedim. yıkamacı tazyikli suyu yakın tutunca kaportaya , kaportadan yansıyan su plastik parçalara zarar verdi. hemen yıkmasını bırakmasını söyledim. ilk defa böyle bişey başıma geldi. bu kadar hafif bir parça kullanmışlar. şimdi parçaları değiştircez tabi. allahtan kolay çıkıp takılabilen parçalar olduğunu düşünüyorum.ne önerirsiniz.bu parçaları bulabilirmiyim. fiyatları ne kadardır. üstadlara soruyorum...fotoları ekliyorum. arkadaşlar dikkat etsinler.

post-2085-0-36567400-1344367729_thumb.jp

post-2085-0-74493500-1344367739_thumb.jp

post-2085-0-76857100-1344367746_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaşlar , elimde f3 ün yedek parça listesi var, fiyatları da var. parça adını bilmiyorum ama bu parça kesinlikle üçgen olan 250 tl değil. servisteki eleman bana başka parçanın fiyatını söyledi. malum araçlar yeni olunca parça adları bile belli değil. bence 20-30 arası bişey. bakacaz artık.otosana mail atsak bize dönerler mi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Az önce servisteydim. Üçgen parçanın fiyatı 2xx lira.. Dogru yani..

Yakup bey , o üçgen parça altın olsa o kadar etmez.iddaya varım yani. altının gramı 100 tl . o parça 2 gram yok yani. düşünün artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey , o üçgen parça altın olsa o kadar etmez.iddaya varım yani. altının gramı 100 tl . o parça 2 gram yok yani. düşünün artık.

Etmesinden bahsetmiyoruz zaten.

Ürünün satış fiyatı yukarda yazdığım gibidir.Kendim baktım parçaya.İstediğiniz kişi ile iddea'ya girebilirsiniz, ben almıyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Etmesinden bahsetmiyoruz zaten.

Ürünün satış fiyatı yukarda yazdığım gibidir.Kendim baktım parçaya.İstediğiniz kişi ile iddea'ya girebilirsiniz, ben almıyim :)

sizin baktığınız fiyat doğrudur.ama otosan bu işi bilmiyor gibi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sizin baktığınız fiyat doğrudur.ama otosan bu işi bilmiyor gibi....

Bu arada nikelaj fiyatı dahil ona, nikelajsız olan daha ucuz..

:yeah:

Eski Focus da da buna benzer yapı mevcut ve fiyatı 30 lira civarı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar , otosana mail attım. Durumu ifade ettim. Yıkarken tazyikli suyla kaportadan yansıyan suyla plastik parçaların zarar gördüğünü yazdım. Ertesi gün telefon ile bana dönüş yaptılar. Olayı anladıklarını ve en yakın servise bilgi vereceklerini ve büyük ihtimalle garantiden parçaları değiştireceklerini söylediler. İfademde diğer arkadaşlarında bu olaylarla karşılaştığını söyledim. Çok etkili olduğunu sanıyorum. Ayrıca focus3 de kullanılan dış kısımdaki plastik parçaların çok kolay zarar gördüğünün de söyledim. Bakalım sonucu bekliyorum.Gelişmeleri burdan paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar , otosana mail attım. Durumu ifade ettim. Yıkarken tazyikli suyla kaportadan yansıyan suyla plastik parçaların zarar gördüğünü yazdım. Ertesi gün telefon ile bana dönüş yaptılar. Olayı anladıklarını ve en yakın servise bilgi vereceklerini ve büyük ihtimalle garantiden parçaları değiştireceklerini söylediler. İfademde diğer arkadaşlarında bu olaylarla karşılaştığını söyledim. Çok etkili olduğunu sanıyorum. Ayrıca focus3 de kullanılan dış kısımdaki plastik parçaların çok kolay zarar gördüğünün de söyledim. Bakalım sonucu bekliyorum.Gelişmeleri burdan paylaşacağım.

Bende dün aracımı yıkadım ve o plastik parçaları uzun uzun inceledim; ilginç yumuşak bir malzemeden yapılmışlar; insan elinyle parçaya dokununca dış etkilerden kolay etkilenebileceğini anlıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar, bugün ford servisinden telefon ettiler. Servise gelip parçalara bakmak istediler. Neyse saat 4 gibi gittim ve serviste çalışanlara durumu belirttim. Geldiler parçaları incelediler ve foto çektiler. İlginçtir , parçaların deformasyon olduğunu ifade ettiler ve direk garanti kapsamından değişiminin gerçekleşeceğini ifade ettiler. Ve parçaları sipariş verdiler. Direk garanti diye birşey var yani. Parçaların fiyatları dudak uçuklatacak cinsten, üçgen plastik parça 90 tl , cam çitası 230 tl . İşçilik hariç tabi. Çok geldi gözüme . Sonuçta plastik yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.