Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sol Ayna Için Yardım

Ibrahim Ince

Soru

iyi akşamlar arkadaşlar bende 2010 model ford focus 1.6 tdci trend hb araç var. geçenlerde hareket halindeyken önümde olan kaza sonucunda kaza yapan araçtan fırlayan bir parça sol ayna sinyalini kırmıştır.ayna kırılmamış fakat ayna plastiğinde kırıklar oluşmuştur. şu anda sinyal çalışmıyor bende aynayı plastik aksama koli bandıyla yapıştırdım şuan işimi görüyor ancak görüntüsünden çok rahatsızım. yeni ayna taktırmak ne kadara mal olur? yan sanayi ayna taktırmak mantıklı mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Kültür moduysak enayi degiliz..adam zora düşmüş kardeşimize yardım edicez işte...

teşekkür ederim kasko işini araştıracağım...aracı aldığımda trafik sigortasını yaptırırken kaskosunuda sormuştum 1800 tl gibi bir şey demişti (sigortacı tanıdık...)

Ne demişler dost ile ye iç alışveriş etme :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teyfik abi bağzı kaskolar aracın resimlerini istiyor :)

yaw nolucak sök plakayı tak aynı renkteki bir arabaya cek ne dümenler biliyomda..ben ...söyleymiuom....

yok camını kırık gösterip para alanlarmı istersin...pertlik adamlarmı..ohooooooooo...dirty madmax yüzümde var...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkür ederim kasko işini araştıracağım...aracı aldığımda trafik sigortasını yaptırırken kaskosunuda sormuştum 1800 tl gibi bir şey demişti (sigortacı tanıdık...)

izmirliymişin sen..neredensin...otokoctanmı aldın...ikinci elmi..yok dostun değil o...birdaha görüşme...istersen git otokoça sigortamı orda yptrdım ben hep...bir sor istersen kadının adını unuttum ama..hatırlarız..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

izmirliymişin sen..neredensin...otokoctanmı aldın...ikinci elmi..yok dostun değil o...birdaha görüşme...istersen git otokoça sigortamı orda yptrdım ben hep...bir sor istersen kadının adını unuttum ama..hatırlarız..

izmir-güzelbahçe :) aracı 2.el olarak babamın arkadaşından aldık şubat ayında... önerileriniz varsa dinleyebiliriz :) Tüm arkadaşların ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kasko için exper arkadaşım ile tüm sigortaları araştırdık 3300 ile 1600 tl idi

halk kaskodan 1600 e yaptırdık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İbrahim bey şimdi sizde bunların hangisi kırık veya çalışmıyor bilginiz var mı ?

1.sinyal 2.aynanın gövde kısmı 3. aracın rengine uygun kapak kısmı 4. ayna.

sadece ayna mı kırık değil ?

450 liraya boyasız (kapak) şekilde tüm parçaları buldum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

izmir-güzelbahçe :) aracı 2.el olarak babamın arkadaşından aldık şubat ayında... önerileriniz varsa dinleyebiliriz :) Tüm arkadaşların ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim...

Bendede daha önce focus 2 vardı ve garantisi bittiği için devamlı parçacılarla işim olurdu.İşyerimde karabağlarda olunca çevre tamirci ve mobilyacı arkadaşlarla dolu.Siz bana aracın tam modelini söyleyin hatta şasi nosunu özleden msj atın hem orjinal hem kaliteli yan sanayi hemde iş görcek yan sanayi fiyatı alıp size msj atarım.

Bizim karabağlardaki ustaların bir lafı var.Bana motor bloğunu beyni ve şaseyi getir sana yan sanayi parçalardan komple focus 2 yapayım derler :)

Canınızı sıkmayın mutlaka yan sanayisi vardır.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Grnt0249.jpg

Grnt0248.jpg

Grnt0249.jpg

Grnt0250.jpg

son resim biraz bonus oldu ama :) sol arka sis lambası sanırsam oda kırık ama o az beklesede olur :) bence gövde ve sinyalin değişmesi lazım diğer parçalar sağlam gibi duruyor. ilginiz için tekrar sağolun...

Grnt0247.jpg

Ibrahim Ince tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

124 lira işte o 2 parça fakat kapağa astar ve boya gerekli onu sanayide yaparlar..

Alt'daki sis kapağı bizimde kırılmıştı sadece kapağı serviste 60-70 lira felandı sanırım.

O da 45 lira dediğim yerde..link atıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

selam arkadaşlar konuyla çok bi alakası yok ama sol aynadan tutuyo   :kıhkıh:

benim araçta sol ayna elle kapanmıyo sağ aynayı elle katladığımda kapatabiliyorum ama solu biraz daha fazla zorlamama rağmen kapatamıyorum. çok zorlayıp kırmak istemedim. sizce sorun ne olabilir?

bide aracım ghia donanımlı. elektrikli katlanır ayna özelliği donanım olarak olması lazım ama sanırım standart donanım değil. opsiyonelmi?

şoför tarafı iç kapı açma kolunda cam indirip kaldıran düğme yok galiba katlanır ayna düğmesi oraya takılıyo. bu konuda bilgisi olan arkadaşım varmı? sonradan bunu ekleten oldumu? maliyeti nedir? bide eğer yapılırsa sol aynadaki katlanma sorunu çözülür mü? bana çözülebilecek gibi gelmiyo? şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.