Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karbon Kaplama

Önerilen Mesajlar

Bu gün bluetooth kitini değiştirmek için servise gittim.Konsolu söken eleman sökerken yada takarken vitesin hemen altındaki plastiği cizmiş daha öncede benim oğlanın anahtarla yaptığı çizikler yüzünden(fotoda üstte soldaki çizikler topluluğu) sırf o bolgeye kaplama yapmayı düşünüyorum.

Bu gün gidip iyi bir firmayla görüştüm 6 sene garantili ve 50 tl ye yapacağını söyledi.Şimdi sizinle fotosunu paylaşıp sizlerin fikirlerini almak istiyorum.

Sizce yaptırayımmı yaptırırsamda bu renk iyi olurmu?Çok abeci gibi olsun istemiyorum sizce nasıl olur bu kaplama?

20120723153334.jpg

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir tek orada olması bana sırıtır gibi geliyor. Parçayı değiştirmek mümkün değil mi?

Mümkün ama sadece o parça değil hemen solundaki parçadada var o parçada sağdan taaa en arkaya kadar gidiyor tek parça.Biraz tuzluya patlar abi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani sen bilirsin abide ben orjinale yakın olsun diye dedim

Bende düşündüm fakat vitesin olduğu yer ile klima düğmelerinin olduğu yerde 1 ton fark olucak o sanki göze daha çok batar gibime geliyor sanki bir tarafı soyulmuşta rengi kaçmış gibi duracak.Ama direk siyah karbon değiştirilmiş demek olucak
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne bileyim kararsız kaldım.

Sanki o gri rankli kaplak malzemenin olduğu her yeri kaplamak yada hiç kaplamamak gerek gibi.

Tavan ne oldu?

Tavan için tahminimden fazla istediler :) Daha sonra yaptırırım yapıcaksam iyisinden yaparım sonra başım ağrımasın :)Ben 150 gibi falan düşünürken 300 tl den bahsediyorlar.Hem yaz bi geçsin sonbaharda yaparım malum sıcaklar :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne bileyim kararsız kaldım.

Sanki o gri rankli kaplak malzemenin olduğu her yeri kaplamak yada hiç kaplamamak gerek gibi.

Tavan ne oldu?

Bu arada o dediğin parça taaa sağ arkaya kadar uzanıyor anlıycağın yaş iş onuda kaplamak
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.