Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi Hakkında

Onur S. Y.

Soru

Herkese merhaba. Bugün iftara kadar beklerken zaman geçirecek beni oyalayacak bişeyler yapayım dedim aklıma arabanın aktif şehir içi güvenlik sistemini hiç denemediğim geldi ve denemeye karar verdim. Daha önce internette aşağıdaki gibi videolarıda izlemiştim bu videolardan esinlendim ve beyaz eşyaların etrafını sarmada kullanılan beyaz köpüklerden yaklaşık 1.25m en 1.5 m boy olacak şekilde dikdörtgen bir engel yaptım arabanın tam önüne koydum. Arabaya bindim önce yol bilgisayarını kontrol ettim sistem aktif haldeydi. Daha sonra denemeye başladım fakat 3 4 denememin hiç birinde başarılı olamadım hep köpüğe çarptım. Park sensörleri köpüğe yaklaşınca ötmeye başladı algılamada sorun yok ama bir türlü kendi durdurmadı arabayı. Bende sistemi tam bilmediğimi düşündüm ve size sormak istedim. Bu sistem hangi algılayıcılarla çalışıyor ? Öndeki engelin boyutları nasıl olmalı ? İlk video da bebek arabasını algılayan sistemin benim yaptığım engeli mutlaka algılaması lazımdı ama olmadı . Nedenini merak ediyorum . Teşekkür ederim.

Videolar

Onur S. Y. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Sen de de mi yok?

Bende var sağ ayak :) Şehir içi şehir dışı aktif güvenlik.

Bu arada bu sene içinde yada seneye bi iş var bizim kesin olucak allahın izniyle hiç sevmediğim şey ama alıcam bi tane a5 veya c serisi gelicem senin yanına aaaa sende şu yok mu bu yokmu diye akşama kadar başını etini yiyecem :)

Sanki titanium x+x+x paket aldın daha bi sony nin bile yok seni zavallı :) :) :)

Bu arada sende xenon far yoktu değilmi aklıma geldi sorayım dedim :)

Noldu ses seda yok toprağım.

Toprağım ses ver merak ettim seni kaç izmirliyiz zaten bu forumda korkutma beni :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende var sağ ayak :) Şehir içi şehir dışı aktif güvenlik.

Bu arada bu sene içinde yada seneye bi iş var bizim kesin olucak allahın izniyle hiç sevmediğim şey ama alıcam bi tane a5 veya c serisi gelicem senin yanına aaaa sende şu yok mu bu yokmu diye akşama kadar başını etini yiyecem :)

Sanki titanium x+x+x paket aldın daha bi sony nin bile yok seni zavallı :) :) :)

Bu arada sende xenon far yoktu değilmi aklıma geldi sorayım dedim :)

Noldu ses seda yok toprağım.

Toprağım ses ver merak ettim seni kaç izmirliyiz zaten bu forumda korkutma beni :)

:kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Sıkma canını gel ben sana titanium göstereyim bir ara :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gelirim ayıp ettin toprağım ama koltuk ısıtman yoksa oturmam bak koltuğuna ona göre darılmaca yok :) :)

izmir 50 derece ne yapıcan koltuk ısıtmasını? daha da mı ısıtmak istiyosun?

Valla verelim X pack ısıtma var deri koltuk var ışıklar renk değiştiriyor dediler ne yapayım ben bunları izmirde dedim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Sıkma canını gel ben sana titanium göstereyim bir ara :D

Geyiği bırakalımda ben biraz sonra tavan kaplatma için hem bilgi almak amaçlı hemde fiyat almak için alsancakta bir yer var oraya gidicem görüşmeye.Düşünürsen 2 aracımız var deyip ona göre pazarlık yapayım ne dersin.

150 tl ye falan biter gibi geliyor bana

http://www.artarackaplama.com/page11.php incele bi bu link i

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

izmir 50 derece ne yapıcan koltuk ısıtmasını? daha da mı ısıtmak istiyosun?

Valla verelim X pack ısıtma var deri koltuk var ışıklar renk değiştiriyor dediler ne yapayım ben bunları izmirde dedim?

xenon farda gündüz farı damı lazım değil izmirde toprağım :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geyiği bırakalımda ben biraz sonra tavan kaplatma için hem bilgi almak amaçlı hemde fiyat almak için alsancakta bir yer var oraya gidicem görüşmeye.Düşünürsen 2 aracımız var deyip ona göre pazarlık yapayım ne dersin

Beyaz olsa düşünürdüm belki yakışıyor beyaza.

Kolay gelsin kardeşim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.