Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tavan Kaplama

Önerilen Mesajlar

Ne zamandır düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemedim.

Aracım beyaz renk ve ben tavanını siyah parlak folyo ile kaplatmak istiyorum.Daha önce hiç bir aracımda böyle bir şey yapmadım çünki ilk defa beyaz renkli bir aracım var ve bu siyah tavan beyaz renklere çok yakışıyor.

Bunu daha önce yaptırıp memnun kalan yada şikayetçi olan varmıdır içinizde?

Tek kötü yanının yazın daha fazla sıcaklık çekicek olması diye biliyorum ben.

Ferhat bey ay tozu gri aracım var resimlerinden bakabilirsiniz.carbon kaplı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat bey ay tozu gri aracım var resimlerinden bakabilirsiniz.carbon kaplı

Kaç paraya maloldu acaba bir de herhangi bir dezavantajı varmıdır.Ne kadar oldu siz bunu yaptıralı.

Bir sorum daha var ruhsata işlemeye gerek varmı en azından sizinki işlendimi?

Çok soru sordum ama :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç paraya maloldu acaba bir de herhangi bir dezavantajı varmıdır.Ne kadar oldu siz bunu yaptıralı

150tl yanlış hatırlamıyorsam 3m carbon herhangi bir sıkıntısı yok ama polislerin gözüne takılırsa soruyorlar ruhsatta işli mi diye cezası var çünkü ama baska yönden hiçbir sıkıntısı yok kaplatalı da aşağı yukarı 1 yıla yaklaştı

halil içingir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

150tl yanlış hatırlamıyorsam 3m carbon herhangi bir sıkıntısı yok ama polislerin gözüne takılırsa soruyorlar ruhsatta işli mi diye cezası var çünkü ama baska yönden hiçbir sıkıntısı yok kaplatalı da aşağı yukarı 1 yıla yaklaştı

Fiyat iyiymiş buradaki ziebart bana 300 tl fiyat vermişti.Peki hiç bu sebepten ceza yediğiniz oldumu ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Izmir gibi sicak bir yerde tavana siyah bir kaplama uygulatmak ne kadar mantikli tartisilir..

Abi aslında beni en çok düşündüren şeylerden biri de o :) Olmadı kapm falan yaparım belki bi yaz arabanın tavanıda tava niyetine kullanırım :)

Abi bu arada yeni bluetooth kiti yarına gelicek inşallah yine olmaz ise sendeki bluetooh kitine talip olabilirim.Sonuçta büyük bir ihtimal avrupadaki kit lerde bu sorun yoktur :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi aslında beni en çok düşündüren şeylerden biri de o :) Olmadı kapm falan yaparım belki bi yaz arabanın tavanıda tava niyetine kullanırım :)

Abi bu arada yeni bluetooth kiti yarına gelicek inşallah yine olmaz ise sendeki bluetooh kitine talip olabilirim.Sonuçta büyük bir ihtimal avrupadaki kit lerde bu sorun yoktur :)

Siyah okadar da etki etmiyor ki mat kaplatın sıkıntı olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.