Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İvedi Oto Alarm Tavsiyesi! Mahalleye Stepne Hirsizlari Dadandı

Mesut Ş.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar dün gece saat 03.00 civarında iki hırsız bizim sokaktaki arabaların altına tek tek girip birşeylere bakmışlar komşu görmüş benim arabanin altına yatıp birseyler yapıyorlarmış aracım 2011 FOCUS 2 ince STEPNE. Dışardan değil bagaj icinden çıkartılıyor ne yapmaya çalışmışlar anlamış değilim arabanin altına sagına soluna baktım birşey yok komşu en son ıslık çalıp kaçırtmış. Yan sokakta bir aracın stepnesini çalmışlar birinin de lastiğini kesmişler arabamda alarm yok pek işe yarar mi bilmiyorum ama belki caydırıcı olur diye alarm taktirmayi düşünüyorum bana max 150 TL fonksiyonlu kaliteli hasas bir alarm marka modeli tavsiye edebilirmisiniz. Ayrıca Ford yetkili servisleri alarm takiyor mu takıyorsa fiyat bilgisi olan var mı?

Mesut Ş. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus II" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin mahalleden geçmişler, bir daha geleceklerini zannnetmem, zaten hırsızın gözünde senin araba sınıfta kalmış.

Bence alarma gerek yok artık ;)

Bu arada geçmiş olsun.

Alarmın bir dereceye kadar caydırıcılığı var elbette, ama aynı oranda da gereksiz çalma ve çalsa da ilgilenilmemesi durumu var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun; fiorinoların falan çalıyorlar öyle altta aval aval durduğu için.

Alarm deyince; eski arabam sadece yaz aylarında ve sadece sabahları belli bir saatte alarm çalıyordu. Biliyorsunuz FII ghia larda kendine has orj. bir alarm sistemi vardı. Ama ancak kendine duyulcak kadar çalıoyr bu alarm.

Yazlıkta falan araba evin önünde sabah 8-9 gibi çalıyordu sonra susuyordu, çok komikti :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun....yinede temkinli olmakta fayda var....stepne derken adamlar komple arabayı çekip götürmeyi planlıyor olmasınlar....yaw ateşe körükle gidiyor gibi oldum şimdi ama iyi kötü ses çıkaran bir alarm taktırın en azında caydırıcı olur...tabii çevre sakinlerinide rahatsız etmeyecek bişey.....yoksa zaman zaman gece içinde çalan ve ilgilenilmeyen alarm sesleri hakkaten hiç hoş olmuyor.........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ARKADAŞLAR DESİ ALARM TAKTİRDİM KAFAMA BİRŞEY TAKILDI ŞİMDİ FORD GARANTİDE SORUN YAPAR Mİ GARANTİYİ ETKİLİYOR MU BU DURUM

Düzenle butonu ile girip mesajınızı küçük harfe çevirebilir misiniz.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın abi bu dediğin Alrm F1'ghialardada varmıydı acaba..Bir keresinde araç park halindeyken dolu yağmıştı ve çalmıştı alrm gibi birşey..

Hatta şöyle bi sesti,Bilen bilir Kapıların kilidini açmadan anahtar ile kaput açılınca çalan ses ile aynıydı..

Aynı şey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Sadık Taşyürek

Tapatalk da öyle bir seçenek göremedim tekrar yeniden yazdım soruma cevap verebilirmisiniz

öncelikle geçmiş olsun, araca zarar vermeden sonuçlanmış olması teselli.

sigorta panelinde ki elektrik aksamıyla ilgili oluşabilecek arızalarda garanti konusunda sıkıntı yaratabilirler. muhtemelen alarmın montajını serviste yaptırmış olsaydınız. o zaman bir sorun teşkil etmeyebilirdi. bize desi alarmın özelliklerinde kısaca bahsedebilir misiniz. kumandayla uyumlu mu, iç hareket sensörü ve panik alarm özelliği var mı? gibi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.