Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kazamı Tuzakmı ??

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Dün akşam saat gece 12 civarı bir araç benim aracıma arkadan hafif şekilde vurdu.

Bu olay öncesinde ben bu arkadaşı yavaş gittiği için sollamaya çıktım fakat bir anda oda gaza bastı bende geri kalmayıp karşıdan gelen araçlarıda tehlikeye atmamak için gaza abandım ve 115 bg farkı ile rahatlıkla önüne geçtim.Daha sonra normal şekilde seyrime devam ettim.

Fakat bu olaydan sonra 1 km kadar ileride hafif yoğun trafiğe girdim önümde belediye otobüsü durunca bende haliyle durdum.Bu arkadaş bana yakın durmayamı çalıştı gıcıklık olsun diye anlamadım ama sonuçta duramadı ve benim aracıma arkadan çarptı.

Arabadan indim dedim belliydi bi halt yiyeceğin senin o da bana kusura bakma duramadım bir anda istersen şu an arkadaşlarım sanayide hemen gidip yaptıralım neyin varsa dedi.

Ben aracıma baktım hiçbirşey yok ufak bir çizik ve leke yani pastayla hallolucak şeyler ki halloldu.Yok dedi illa gidelim sanayiye bunun içinden bişey olabilir bi baksınlar iyicene diyince bende gece gece ne işimiz var sanayide senin amacın ne arkadaşım sen ver dedim telefonunu birde araç plakasını aldım ben varsa bişey seni ararım tutarız bir rapor dedim yolladım çakalları.

Bana bu olay tuzakmış gibi geldi başınıza gelirse uymayın bu çakallara :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara İstanbul'da arkadan vuruyorlardı lüks araçlara. Araç sahibi inince silah vs ile korkutup arabayı alıp kaçıyorlardı. Bu tür durumda anahtarı araç üzerinde bırakınca kasko ayrıca problem çıkarıyor ödeme yapmak istemiyordu. Bu tür durumlar riskli, anahtar özellikle araç üzerinde aceleyle bırakılmamalı.

Bir tanıdığım 10 yıl önce Merter'de S500 çaldırdı böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara İstanbul'da arkadan vuruyorlardı lüks araçlara. Araç sahibi inince silah vs ile korkutup arabayı alıp kaçıyorlardı. Bu tür durumda anahtarı araç üzerinde bırakınca kasko ayrıca problem çıkarıyor ödeme yapmak istemiyordu. Bu tür durumlar riskli, anahtar özellikle araç üzerinde aceleyle bırakılmamalı.

Bir tanıdığım 10 yıl önce Merter'de S500 çaldırdı böyle.

Bu muhabbeti bildiğimden arabadan çıktığım anda anahtarıda yanıma aldığımı hatırlıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun, bana tuzak gibi geldi.. sırf çarpsa neyse de, gece 12de "arkadaşlar sanayide" filan pek tekin gelmedi bana..

Bende onu dedim gece gece ne sanayisi amacınız ne sizin dedim.Gündüzler torbaya mı girdi dedim cevap yok :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel bir fıkradır biliyom...

"Sherlock Holmes ile Dr. Watson kampa giderler. Güzel bir yemek yiyip bir sise de sarabi devirdikten sonra uykuya dalarlar. Birkaç Saat sonra Holmes uyanir ve arkadasini dürtükler.

""Watson, yukariya bak ve bana ne gördügünü söyle"".

Watson cevap verir:

""Milyonlarca yildiz görüyorum.""

Holmes sorar:

""Bu sana neyi gösteriyor?""

Watson bir an düsünür ve yanitlar:

"" Astronomik olarak milyonlarca galaksinin ve dolayisiyla milyarlarca gezegenin varligini görüyorum. Yildizlarin konumuna bakarak saatin 3 üçeyrek geçtigini çikariyorum. Teolojik olarak tanrinin kudretini ve kendi acizligimizi görüyorum. Meteorolojik açidan da bugün havanin çok güzel olacagini tahmin ediyorum. Neden sordun? Sana ne gösteriyor?""

Holmes arkadasini sabirla dinlemistir ama artik dayanamaz:

""Ulan hiyar, çadirimizi araklamislar!"""

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

altı üstü 115 beygir yaw :D

Beğenmediği bg e bak. Daha üstünü alana kadar inşallah şu ana kadar kullandığım araçlar içinde en fazla bg e sahip olan aracım.O yüzden çok kıymetli benim için :)

Bu arada sen uyarcağına ben uyarayım konuyu dağıtma moderatör

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.