Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kazamı Tuzakmı ??

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Yanlız da değildim diyorsun; çok ilginç neydi acaba niyeti.

Arayıp bir ifadesi alınabilir aslında.

İçeride hanım ı görmemişlerdir gece camlar film olduğu için.Hatta hanım ben biraz sesimi yükseltince çıktı arabadan yok bişey yenge sen bin araca falan dediler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

başıma geldi :

2 sene önce kasım ayında yağmurlu bir günde opel corsa 2002 model ablamın aracını satılığa çıkarmıştım sahibinden de uzunca süre bekleyen aracıma bir alıcı çıkmıştı gelip görmek istedi aracımı haliylen buluştuk yaklaşık 27-28 yaşlarında kollarına falçatayla tual çalışması yapmış bir tipti karşılaştığım.. bakırköy veli efendi yolunda 5 10 dakika kaputu maputu açmadan önden bir tarama yaptı arkadaş aceleci tavırları alıcı olmadığı kanaatine vardırmıştı beni bir süre sonra kullanmaya başladım aracı ve sohbet etmeye başladık tedirgin ve titrek bir sesi vardı madde bağımlısı olduğunu düşünüyordum fakat dile getirmek istemedim sonuçta alıcıydı ve lakayıt olmamam gerekiyordu tenha bir yola geldiğimizde ansızın kardeş aracı deneyebilir miyim dedi tabi kardeşim dedim ve koltuk değiştirdik gittikçe semtten uzaklaşıyordu ve bir ara delirip montundan çıkardığı silahı doğrultup in lan arabadan dağıtırım beynini dedi haliylen indim ve tam gazlamaya başlarken göbeğimde bulunan silahı çıkarıp lastiklere ateş ettim şansım yaver gitmişti ve sağ iki lastiğede isabet eden kurşunlarla 200 metre kadar gidebildi peşinden koşturarak bir elimde telefonla duracağı yere kadar polise ulaşmaya çalışıyordum ki silah sesine gelen polislerle birlikte yaklaşmaya başladık hipodromun bittiği noktada derken anonsla 7 8 ekip olay mahalline geldiler 5 dakika içerisinde baygın halde rol yapan şahıs uyanınca safa yatmak istedi nooluyor burda diye ama maalesef elimden alamadılar iyice hırpaladıktan sonra memur arkadaşlar alıkoydular arkadaşı ;) 1 sene sonra sonuçlanan mahkemede toplamda 8 yıl hapse çarptırıldı ve indirimlerle 5 yıl 8 ay daha yatacağı kesinleşti çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum...

Emir ben bunu alıntı falan yaptım zannediyordum bi yerden kitap olur bunu yazsan :D Numaran kaçtı acil durumlarda direk seni arıyorum artık :D

Şaka bi yana böyle kafası dumanlı adama dikkatli yaklaşmakta her daim fayda var...

Ahmet A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya o da size durup ateş açsaydı sonuçta kafa dumanlıyken umrunda ve farkında olmaz bide denk getirseydi size bişey olsaydı değermiydi araba için.

haklısın abi ama güvence altına aldım kendi kanaatime göre ..fevri hareket etmemek lazım ama tutamadım kendimi adamın cezasını hafifleten tek şey üzerindeki silahın kurusıkı çıkması ve öldürme niyeti ile eyleme başlamadığı gerekçesiyle indirim alması bağımlılığının verdiği gafletin esaretinde bu suçu işlediği vs. vs. zaten adam cibilliyetsizin teki idi vuracak adam bukadar terlemez titremezdi adamı çözünce cesaret geldi işte
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emir ben bunu alıntı falan yaptım zannediyordum bi yerden kitap olur bunu yazsan :D Numaran kaçtı acil durumlarda direk seni arıyorum artık :D

Şaka bi yana böyle kafası dumanlı adama dikkatli yaklaşmakta her daim fayda var...

ara :D süperman kilodumu giyip yetişirim hemen :D valla alıntı yapacaksan bakırköy adliyesi 12.ağır ceza mahkemesi 2010/731 nolu dosyayı istetebilirsiniz :D

Geçen gün bireysel silahlanma oranını merak ediyorum demiştim.

baran abi işim gereği silahlanıyorum toplumdan korktuğumdan değil :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun sizinde başınızdan geçmeyen kalmamış,bizim bir tanıdığın başına gelmişti gece saat 2 cıvarlarında arkadan çarpıyorlar yavaşca,arabadan iniyorlar silah filan çekip güzelce parasını arabasını alıyorlar üstündekilerinide çıkartıp havaalanı yolunda koşturuyorlar ve sağdan soldan yardım istemeye çalışırken daha,sen koşmadın mı diyerek tekrar dövüp bırakıyorlar,var böyle olaylar dikkat etmekde fayda var gerçi etsekde ne olacak ki,emanet şart .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup abi bu ülkede şart koşulan hangi kurala uyuyoruz mecbur kendi tedbirini almak zorunda kalıyorsun

Ne tedbiri yaw,polis'in bile adam gibi kullanma yetkisi yok.

Ben elime 2 defa almamışım hiç eğitimim yok cebime onu alacam, niye ?

İstediğin kadar neden say; gözümde saçma sapan şeyler bunlar..Gereksiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne tedbiri yaw,polis'in bile adam gibi kullanma yetkisi yok.

Ben elime 2 defa almamışım hiç eğitimim yok cebime onu alacam, niye ?

İstediğin kadar neden say; gözümde saçma sapan şeyler bunlar..Gereksiz.

yakup abi :D sen hiç yenibosnada esenlerde gaziosmanpaşada bayrampaşada ramide fatihte tozkoparanda dolapdere kurtuluşta nurtepede yaşadınmı gece evine giderken seni kaç kişinin kolladığını farkettinmi hiç bostancıdan bakınca normal görünüyor istanbul :) (bir müdavimi olarak caddebostan sahilinden :D)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

polis kullanmasın bende kullanmıyorum allaha şükür hiçbir bedene teşebbüsüm olmadı allahta göstermesin fakat her türlüsü var kardeşim benim mecbur kalıyorsun bence bireysel silahlanmanın aşamalarını güçleştirmek bu kanuda devletin her parayı basana değilde onu taşıyacak akil olgunluğa ulaşılmaya çalışan engelleri sunması lazım topluma..

ben 2010 da 24 yaşındaydım ve hesabımda bir miktar para var diye verdiler bu ruhsatı bana prosedür icabı gösterdiğin resmi can güvenliği tereddütü ispatı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle durumlardaki prensibim...benim anam ağlıyacağına onun anası ağlasın...bende de var ya o sabah görseydim hırsızı boşaltırdım sonuçta madem girmiş evime hertürlü şeyi o bana yaşatacağına ben ona yaşatırım..

Tevfik Bardakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısın abi ama güvence altına aldım kendi kanaatime göre ..fevri hareket etmemek lazım ama tutamadım kendimi adamın cezasını hafifleten tek şey üzerindeki silahın kurusıkı çıkması ve öldürme niyeti ile eyleme başlamadığı gerekçesiyle indirim alması bağımlılığının verdiği gafletin esaretinde bu suçu işlediği vs. vs. zaten adam cibilliyetsizin teki idi vuracak adam bukadar terlemez titremezdi adamı çözünce cesaret geldi işte

Kendini tek güvence altına alan sen olmayabilirisin birgün o an senden daha kararlı biri çıkar lastiklerine değil sana ateş açar.Ne bakıyorsun deyip adam öldüren insanlar var bu ülkede.

Ama işin birde gerçeği varki oda eğer evime bir hırsız girer benim dışımda eşimin yada oğlumun canına kasteder o zaman tabancaya gerek yok 95 lik boğma kısa lastikli salvi şişli zıpkınımı sıkıveririm alnını çatına ki eminin kafasına saplanır öte taraftan çıkar (çok mu +18 oldu ne o anı yaşadım bi an allah korusun)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.