Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta-Corsa-Polo-Cruze

Guest Özcan B.

Önerilen Mesajlar

Bir fotoğraf görmüştüm ya bu forumda yada başka yerde hatırlamıyorum.Bir araba bisiklete arkadan çarpmış ve sonuç olarak bisiklet aracın tampununun içine girmiş ama sadece jantı yamulmuştu.Arabanın hasarı daha büyüktü anlıycağınız üzere :)

Araç cruze muydu belli olmuyordu ama jant kapağının üstünde chevrolet amblemi vardı sanki eski kasa aveo gibiydi.Ama fotomontajda olabilir ben o an gördüğüm fotoğrafı anlatıyorum fakat cruze un kasa sağlamlığı ve güvenliği açısından diğer saydığınız markaları geçebileceğinide hiç sanmıyorum.

Nacizane fikrimdir hayırlısı neyse o olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzin düşünülmüyorsa Cruze 1 numara. :) LPG ile çicek gibi olur. :)

Bir fotoğraf görmüştüm ya bu forumda yada başka yerde hatırlamıyorum.Bir araba bisiklete arkadan çarpmış ve sonuç olarak bisiklet aracın tampununun içine girmiş ama sadece jantı yamulmuştu.Arabanın hasarı daha büyüktü anlıycağınız üzere :)

Araç cruze muydu belli olmuyordu ama jant kapağının üstünde chevrolet amblemi vardı sanki eski kasa aveo gibiydi.Ama fotomontajda olabilir ben o an gördüğüm fotoğrafı anlatıyorum fakat cruze un kasa sağlamlığı ve güvenliği açısından diğer saydığınız markaları geçebileceğinide hiç sanmıyorum.

Nacizane fikrimdir hayırlısı neyse o olsun

Cruze zamanında Euro ncap'ten rekor puan ile ayrıldı.(Focus bunu geçti tabii ki.) :) Cruze'dan sağlam pek araç yok ortalıkta diyebiliriz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Herkes Cruze demiş ama bu araca geçenlerde arkadaşım lpg takdırdı ama yinede beklediğini alamadı.Araç yakıtı içiyor adeta kesinlikle tavsiye etmem.Çok güzel donanıma çok iyi fiyat veriyorlar ama hem yakıt konusunda hemde özellikle aracın iç kısmındaki malzeme konusunda bence başarısız bir araç.Polo'nun motor gücü bence yetersiz gelecektir nerdeyse insanın inip itesi geliyor.Yine o grupran dizel orta donanım bi fiesta hepsine alternatif olabilir derim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedense bende etrafımda chevrolet kullanıp memnun kalan birini görmedim.

bizim şirketin pazarlama araçları Hyundai Era idi; şimdi değişti chevrolet aveo oldu 8L/100km. ortalama tüketim sergiliyor, 1.3 cdti motor. Katalog verisi 4.5L.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.