Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hız Kontrollerinde Gelinen Son Nokta(.)

Mehmet Can Hatipoğlu

Önerilen Mesajlar

50 yıl önce cahildik ama...erdemliydik....insanlar eğitim seviyesi yükseldikçe erdemlerini yitiriyorlar....

Eğitim seviyesi yükselmiyor zaten, öğretim seviyesi yükseliyor. :kıhkıh:

Eğitimli olmak için okumak gerekmez dimi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğitim seviyesi yükselmiyor zaten, öğretim seviyesi yükseliyor. :kıhkıh:

Eğitimli olmak için okumak gerekmez dimi :)

olum sen nezaman ayıldın....ben uyuyon sanıyom takma sen bunları büyüyünce anlarsın koş uyu biraz... :kıhkıh:

sabah sabah bizden bicacık olmaz tamammı...mıymıyıyıy yapıpı ölüp gidicez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep itiraz edenleri de anlamak güç, 50 yıl önce daha cahildik, değil mi :) yavaş yavaş oluyor işte..

Herkes etrafını düzeltmeyle ilgilensin :yeah:

Senin yaşındayken ben de pek farklı düşünmüyordum.

Ancak toplumun çoğalma hızı eğitim kapasitesini kat kat aştı. Şu anda tıka basa doldurulmuş her an yırtılmaya hazır bir kesekağıdına benziyor halimiz. Zayıf bir alt yapı ağır bir yükü taşımaya çalışıyor.

Ve emin ol etrafını nasıl düzelteceğini bilmeyenlerden bir fayda gelmeyecek, ayrıca çoğunun düzeltme isteği de yok düzensizlikten çıkar sağlama peşindeler.

Neyse bunlar Pazar günü tartışılacak konular değil.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep itiraz edenleri de anlamak güç, 50 yıl önce daha cahildik, değil mi :) yavaş yavaş oluyor işte..

Herkes etrafını düzeltmeyle ilgilensin :yeah:

Yolda bir konvoy olmuş sen ve diyerleri bekliyor...... ama o beklemiyor.....

Bankada sıra numarası almışsın sen ve diyerleri bekliyor....ama o beklemiyor her numaraya biri gelmiyorsa atlıyor.....

Kasada en az beş parça olan yere dolu alışveriş arabasıyla girmeye çalışıyor....

Benzin almışsın kasıyerin ödemeleri almasını bekliyorsun ama o herkezin önüne geçmeye çalışıyor.......

..................

...................v.b....

Yaw bunlar her yerde hangi etrafınla ilgileneceksin.....İnsanlar diyer insanlara saygı göstersede uyarılmayı beklemese daha kolay olmazmı.... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bankada sıra numarası almışsın sen ve diyerleri bekliyor....ama o beklemiyor her numaraya biri gelmiyorsa atlıyor.....

Kasada en az beş parça olan yere dolu alışveriş arabasıyla girmeye çalışıyor....

Benzin almışsın kasıyerin ödemeleri almasını bekliyorsun ama o herkezin önüne geçmeye çalışıyor.......

..................

Yaw bunlar her yerde hangi etrafınla ilgileneceksin.....İnsanlar diyer insanlara saygı göstersede uyarılmayı beklemese daha kolay olmazmı.... :yeah:

Bekir bu durumlarda esas suç sırada olup önüne geçilmesine izin verende...

Mücadele edeceğiz başka yolu yok, kavga çıkar diye korkmadan.

Ne demişti rahmetli İnnöü: "Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur"

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

..................

Bekir Bey tam ben ileti yazıcaktım benden önce atılıp yazdınız lütfen kaynak olmayalım... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.