Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Harici Navigasyon Önerileriniz

Mehmet Can Hatipoğlu

Önerilen Mesajlar

Ben bu sorunu ipad le çözüyorum. Torpidonun üzerinde kocaman bir yeri kaplasa da geniş ekran avantajı ile sürekli olarak online olmam gerektiğinden navigasyon dahil bütün işlerimi halledebiliyorum. Navigasyon anlamında bazen bulmakta zorluk çekse de işimi görüyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılım önemli fakat harita daha da önemli..

Ülkemizde navigasyon harita'sının tamamlanması %70'lerde bunu en iyi ve en hızlı güncellemeyi BAŞARSOFT yapıyor..

Buna sahip navigasyonları seçebilirsiniz; örneğin navitech ;http://www.hepsibura...d&fh_eds=%c3%9f

Keyifli Sürüşler

NOT: KONU DOĞRU YERE TAŞINIYOR.

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qxv-751t-primo-7-vr-tvli-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelqxv751t&categoryId=257643#Gorseller

bu iyiymiş ya ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Halkkard Advantage nin yaptığı kampanya ile mtv ödemesin yaptığımdan dolayı Navking.com dan alacağım ürünlerde % 50 ye kadar indirim kazandım. Buna istinaden Navking.com da yaptığım araştırmalarda Navking I-66 modelini beğendim, fiyat olarak 159 tl. Hepsiburada.com da ve Cimri.com da yaptığım fiyat araştırmalarında göre daha uygun fiyatlı. Sizce alayım mı? Navigasyon çok çok da lazım olmuyor belki ama kampanyadan yararlanmak istiyorum açıkçası. Ne dersiniz.

Ürün bu. http://www.hepsiburada.com/liste/navking-50-hd-ekranli-i-66-navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-harita-guncelleme-/productDetails.aspx?productId=otbri66hd&categoryId=257643&SKU=OTBRI66HD#Gorseller

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde bir Almancı, Erzincan da şaşkın şaşkın geziyordu.Daha sonra gelip bana Mardin ne tarafta diye soru sordu bende şaştım kaldım. Mardin ne alaka dedim...

sonradan adam anlattı..

Almanya da yaşayan ve saflığından hiç bir şey kaybetmeyen kardeşimiz Mardin nin Erzincan caddesinde oturuyormuş.Daha Almanya da iken ev adresinİ NAVİGASYON a yazıp navigasyon nereye git derse garibim de oraya gitmiş sonrası malum kendini Erzincan da bulmuş. :)

bunu da niye anlattım bende anlamadım :)

ha aklıma yeni geldi makina nın markası da piranha idi...

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde bir Almancı, Erzincan da şaşkın şaşkın geziyordu.Daha sonra gelip bana Mardin ne tarafta diye soru sordu bende şaştım kaldım. Mardin ne alaka dedim...

sonradan adam anlattı..

Almanya da yaşayan ve saflığından hiç bir şey kaybetmeyen kardeşimiz Mardin nin Erzincan caddesinde oturuyormuş.Daha Almanya da iken ev adresinİ NAVİGASYON a yazıp navigasyon nereye git derse garibim de oraya gitmiş sonrası malum kendini Erzincan da bulmuş. :)

bunu da niye anlattım bende anlamadım :)

ha aklıma yeni geldi makina nın markası da piranha idi...

Sorun sence piranha da mı?

Bu arada bende piranha 5" navigasyon var isteyene 75 tl den veririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.