Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Vı Ya Da Golf Vıı, Beklemeli Miyim Acil

kemal kaya

Önerilen Mesajlar

Ne varmış halimizde?

Eskiden de zengin değildik, şimdi de değiliz...

Eskiden VW gereksiz pahalı idi şimdi değil! :claps:

45-50bin TL para ödemekten bahsediyoruz. Aman aman koş kaçırma ucuz diyoruz :) Alıştırdılar yani bizi kazığa.

Ben eşim için Golf alırdım. Focus'un avantajları bayanlar için birşey ifade etmiyor. Golf alır satarken daha avantajlı ve boyut olarak da Focus'a göre biraz daha pratik(hanımlar için). Muhtemelen DSG ellerinde yoktur, ama ciddi şekilde konforlu ve performanslı motor ile kullanımı keyifli oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45-50bin TL para ödemekten bahsediyoruz. Aman aman koş kaçırma ucuz diyoruz :) Alıştırdılar yani bizi kazığa.

Ben eşim için Golf alırdım. Focus'un avantajları bayanlar için birşey ifade etmiyor. Golf alır satarken daha avantajlı ve boyut olarak da Focus'a göre biraz daha pratik(hanımlar için). Muhtemelen DSG ellerinde yoktur, ama ciddi şekilde konforlu ve performanslı motor ile kullanımı keyifli oluyor.

tşk ler engin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer ihtiyaç acil değilse ben kesinkes beklerdim. Bu sefer golf 5-golf 6 daki ağır bir makyaj değil olay. Tamamen yeni şasi yeni konseptler.

Madem donanım takıntınız da yok. Golf 7 1.2 tsi trend (en alt donanım) zaten aynı paralara hatta olasılıkla daha ucuza bence alınır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kemal abi dsg şanzıman olsa iyi olurdu ama bulunmuyorsa yapacak birşey yok burası focus sitesi ama golf de iyidir tarafsız olmak lazım hayırlı olsun yenge güle güle kullanır inş

tşk mehmet

aslında...kadınlar bilhassa tanıdıgım hekimler honda civıc te alıyorlar o niye değil deyip sıyrılayım aradan... -_-

aslında ben önerdim hanıma ama kabul görmedi, aslında otomatiği de var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o daha mantıklı bence honda da 20000 yüzde sıfır var 40 yıl kutlamaları..sen beni..doktor olarak tanıt..bende eşime almış olayım izmir kaynıyormuş bütün doktorlar trend yapmış de salla golfü...inanmazsa ben yada hanım yada 10 kişi yalancı şahitlik yaparız..sen gel beni dinle...honda iyidir karşıyakada hekim arkadasn varsa ac sor inanmazsanya......volvoyu bıraktılar hondaya gectiler artık... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer ihtiyaç acil değilse ben kesinkes beklerdim. Bu sefer golf 5-golf 6 daki ağır bir makyaj değil olay. Tamamen yeni şasi yeni konseptler.

Madem donanım takıntınız da yok. Golf 7 1.2 tsi trend (en alt donanım) zaten aynı paralara hatta olasılıkla daha ucuza bence alınır..

cenk hocam senin bekleme taraftarı olduğunu şu kısa sürede forumdan öğrendim :) ama biz bekleyemeyeceğiz herhalde, bir de herkez fiyatların çok yukarda gelebileceğinden bahsediyor risk alamayacağım......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cenk hocam senin bekleme taraftarı olduğunu şu kısa sürede forumdan öğrendim :) ama biz bekleyemeyeceğiz herhalde, bir de herkez fiyatların çok yukarda gelebileceğinden bahsediyor risk alamayacağım......

eski teknolojiyi almaktan daha büyük bir risk yok benim gözümde.

Olay sadece ihtiyaç ise zaten bir linea, sümbül yeter. Ayakları yerden keser götürür getirir.

Eskiyi alınca yenisi çıktığında neler hissediyorsunuz bilmiyorum. Benim intihar edesim geliyor.

Bu pulse mıdır o donanımda ESP var mı?. Benim bildiğim 160lık hariç manüllerde yok.

Eşimin ESPsiz arabaya binmesine ben razı gelmezdim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o daha mantıklı bence honda da 20000 yüzde sıfır var 40 yıl kutlamaları..sen beni..doktor olarak tanıt..bende eşime almış olayım izmir kaynıyormuş bütün doktorlar trend yapmış de salla golfü...inanmazsa ben yada hanım yada 10 kişi yalancı şahitlik yaparız..sen gel beni dinle...honda iyidir karşıyakada hekim arkadasn varsa ac sor inanmazsanya......volvoyu bıraktılar hondaya gectiler artık... :kıhkıh:

yemiyor hocam bayanları bilirsin ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eski teknolojiyi almaktan daha büyük bir risk yok benim gözümde.

Olay sadece ihtiyaç ise zaten bir linea, sümbül yeter. Ayakları yerden keser götürür getirir.

Eskiyi alınca yenisi çıktığında neler hissediyorsunuz bilmiyorum. Benim intihar edesim geliyor.

Bu pulse mıdır o donanımda ESP var mı?. Benim bildiğim 160lık hariç manüllerde yok.

Eşimin ESPsiz arabaya binmesine ben razı gelmezdim..

yıllardır esp siz kutu gibi arabaya biniyor micra, bu ona hangar gibi gelir bizim gibi riskli araç kullanmadılklarından, esp çok ihtiyaç olmaz inşallah diyelim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.