Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Aston Martin Vanquish

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Abi geçen bi niyetlendimde ingilterede baktım arkası ufak geldi çocuklu adama gelmez bu araba :)Bide iç mekan malzeme kalitesi düşük geldi adamlar masraf olur diye azcık tuş koymuş yakıştıramadım aston a

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Martin asmış ama tam asmış.

Aslında Ne pistte ne kullanımda saf kan bir spor otomobil üretemiyor Aston Martin, ama İngiliz tarzı öyle bir asaleti var ki, için eriyor.

Cenk onunda bunu mu almaya karar verdin, öyle mi anlamalıyım bu mesajı?

Ölüm ani, hayat fani, sen de şunu alıp kullansan ne olur yani?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ile I yan yana ya, tabii bakmadan yazamıyorum, gözler de yaşlılıktan bozuk , arabanın verdiği heyecanla da tuşa yanlış basmışım. Bir yönetici düzeltirse memnun olurum.

Avrupanın güzel yollarında bir aston kiralayıp 2-3 gezmeden ölmek istemiyorum hayatta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ile I yan yana ya, tabii bakmadan yazamıyorum, gözler de yaşlılıktan bozuk , arabanın verdiği heyecanla da tuşa yanlış basmışım. Bir yönetici düzeltirse memnun olurum.

Avrupanın güzel yollarında bir aston kiralayıp 2-3 gezmeden ölmek istemiyorum hayatta.

Sana şimdilik bir DBS verelim, ısınma turları at....

Yeterince ısındıysan şimdi hayal et: Bu senin olacak!

Ve şimdi biri sormaz mı: "Bunun için ne kadar günah işlersin?" diye.... :P

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ingiliz arabalarina karsi nedense ayri bir ilgim var .Harika cizgileriyle,konforuyla,zerafetiyle hayran birakicak arabalar yapiyorlar Ingiltere menseili otomotiv firmalari.Her ne kadar teknik verileriyle cok basarili bir araba olmasada aston martin`in durusu yeter. :) Birde su ingiliz arabalari cok sorunlu araba olmasa tam olucak ama gulu seven dikenine katlanirmis. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.