Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölantide Stop Ediyor.. F3 Style Plus 1.6 Sedan

Muammer DEMİR

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

yakup bey yazılımın adı nedir servistekiler biz bilmiyoruz demesinler sonra

Rica ederim, yeni yazalım gelmiş araba deyin, şikayetinizi anlatın bilirler onlar, ismi yok.. Yazılımınızın güncel versiyonu bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Rica ederim, yeni yazalım gelmiş araba deyin, şikayetinizi anlatın bilirler onlar, ismi yok.. Yazılımınızın güncel versiyonu bu.

Başılıktaki sorunla alakalımı bilmiyorum ama benim araçta da stop edip 5-10 sn sonra tekrar çalıştırdığımda aynı sorunu yaşıyorum ilk çalıştırmada sorun yok ama stop edip mesela park yerini değiştirmem gerekip tekrar çalıştırdığımda araçta silkeleme titreme oluşuyor acaba buda yazılımla ilgili bir sorunmu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başılıktaki sorunla alakalımı bilmiyorum ama benim araçta da stop edip 5-10 sn sonra tekrar çalıştırdığımda aynı sorunu yaşıyorum ilk çalıştırmada sorun yok ama stop edip mesela park yerini değiştirmem gerekip tekrar çalıştırdığımda araçta silkeleme titreme oluşuyor acaba buda yazılımla ilgili bir sorunmu ?

Neden olmasın ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yakup bey,bende mevcut olan bi sorundan dolayı yazılım yükletmek istiyorum,aracım için yenı yazılımın cıkıp cıkmadıgını nasıl ögrenecegımızı ya da benım aracım için de kontrol edebılır mısnız

Eğer fabrika çıkışından sonra müdehale edilmediyse, mevcut...gitmeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar Yeni yazılımı yüklettim araçta herhangi bir sorun kalmadı ve Artıları var dik bayırda kalkarken motorda bayılma oluyordu artık yok ve araçın motor gücünde hissedilir bir değişme var gaza dokununca yerinden hopluyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar sizlerden edindiğim derin bilgiler sonucu ben de sonunda servise giderek yazılım güncellemesi yaptırdım.Tabi Rusya da servise gidip yazılım güncelletmek öyle hemen mümkün değil,öncelikle yazılım hakkında bilgileri olmadığını söylediler.Tabi ben sizlerden edindiğim bilgiler sayesinde hemen Etis' ten , yazılım türlerinden bahsedince servis mühendisi geldi hemen bilgisayar üzerinden yazılım güncellendi.Artık klima açık şehir içinde gezmek işkence değil adeta zevk oldu,hatta o kadar ki servisten sonra beş günde şehir içinde 300 km yol yapmışım farkında değilim.Buradan bir kez daha forumun ne kadar faydalı ve yararlı olduğunu belirtmek istedim.Bütün üyelere ve yöneticilere verdikleri bilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Rusya dan tek üyeyim ama yakında burada Focus sahibi rusları kandırıp foruma üye yaparsam şaşırmayın :kıhkıh:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.