Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Benim Temiz Arabam Bana Mazotu Geri Verdi :)

Gökhan A.

Önerilen Mesajlar

aracınız 4.5 lt ortalama ile yol yapıyor bu ortalamayı hiç göremedim malesef bu ortalama içim 6. viteste 75- 80 le gitmem lazım ki yine görebileceğimi sanmıyorum sizlerin bu kadar az bir yakıt ortalamasıyla kulanmanız çok güzel.Keşke bende yapabilesem :aman:

Böyle hesap yapmamıştım hiç :D :D Ama şu an ortalamam 4,5 :D :D :D toplam 150-170 arası bi km yapmışımdır sıfırlayalı. Bunun 50 km si falan şehir içi :D :D :D

Her ne kadar dişlerimi Ecoboost diye gıcırdatsamda bu değerler yüzümde sırıtık bir ifade oluşturup ecoboost gıcırtısını engelliyor :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ortalama Yakıt Tüketimi ile Paralel olarak çalışır gidilecek mesafe...

Örneğin;

Kalan Mesafe 1000km. iken ekonomik kullanımda bu mesafe dahada artar..

Kalan Mesafe 1000km. iken Performans'lı kullanımda 800km. yol'da katedebilirsiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bildiğim tek şey dizelde basmazsan çok yol yaptığı...tabii buda biraz sabır istiyor.....

2011 titanium Tdci HB focusumu yeni aldım 25.000 km de motoru o kadar güçlüki en dik rampalarda araçlar vites düşürürken ben vites yükseltiyorum o gücü hissetmek çok güzel gerçekten. Uzun yolda biraz sabredip bu araca az yaktırmak istiyorum ama dediğiniz gibi sabredebilirmiyim bilmiyorum açıkçası :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.