Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Yemeği :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

:dont: Maalesef tam tersi. Ufak, açık renk ve daha parlak olanlar doğal. Diğerleri katkılı. Asıl yumurta rengi o iki adet olanınkiler. Diğerleri zorlama renklendirilmiş olanlar.:)

Tadından anlarıM :D :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Yok öyle değil. Akşam üzeri eve geldiğimde baktım dolapta birkaç tane doğal olandan var. Dedim bu beni kesmez. Gittim kümese baktım. Yumurtlamamış namussuzlar, ya da her zaman olduğu gibi alt komşumuzun çocukları aşırmış. Böyle olunca mecburen karışım yaptık. Ama aynen göründüğü gibi pişince önce doğalları sonra da diğerlerini yedim. Ohhh bir güzel karnım doydu.:D

Şimdi bu beni kesmez diye gidip bakkaldan yumurta aldıysan bu dramdır. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih O. yazdı:

Şimdi bu beni kesmez diye gidip bakkaldan yumurta aldıysan bu dramdır. :D

Başıma gelmedi değil. Daha doğrusu hanımın başına geldi.  Benim depo evin altında. Her zaman az çok yumurta olur.  Ertesi hafta fiyatlar düşecek diye tüm yumurtayı pazara satmaya götürmüştüm. O günde hanımın misafiri geleceği için kek falan yapmak için yumurta lazım olmuş. Dolapta ve depo da olmadığı için bakkaldan almış garibim.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zorla mı çağırdık la. Kendin atladın geldin. Sen git BMV mevzusuna takıl. Çerezini çayını bol tut, zira o konu kolay kolay bitmez.:kıhkıh:

Sabahtan beri bi yumurtadır gidiyor. Gizem kattın iyice olaya. Meğersem gezen yayla tavuğu yumurtasıymış mevzuu.
Çay da demlemedin zaten. [emoji15] [emoji33]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Sabahtan beri bi yumurtadır gidiyor. Gizem kattın iyice olaya. Meğersem gezen yayla tavuğu yumurtasıymış mevzuu.
Çay da demlemedin zaten. emoji15.pngemoji33.png

Sen hala burada mısın? Noldu konu sahibi seni kovdu mu BMW mevzuundan:kıhkıh: Neyse gel hadi gel. Ben sana demlik demlik çay yaparım.:öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen hala burada mısın? Noldu konu sahibi seni kovdu mu BMW mevzuundan:kıhkıh: Neyse gel hadi gel. Ben sana demlik demlik çay yaparım.:öp:

Mtv si ödenmiş araba satıyormuş. Şuan onu irdeliyorum. Mtv ödemeden araç satabiliyormuyduk? [emoji33][emoji23] [emoji23] [emoji23]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gol mü var, ses geldi ?

Mtv si ödenmiş araba satıyormuş. Şuan onu irdeliyorum. Mtv ödemeden araç satabiliyormuyduk? emoji33.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana özel ayarlıyacağım, daş düşüren cinsinden.:muha:

Aracında petlas olanlar yumurtalarını kırmadan tasıyormuş.
Her sabah yumurta yiyen protein zenginliginden dolayi focus satıp bmw alabiliyor.
Protein var huzur var. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracında petlas olanlar yumurtalarını kırmadan tasıyormuş.
Her sabah yumurta yiyen protein zenginliginden dolayi focus satıp bmw alabiliyor.
Protein var huzur var. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Sana iki konu fazla geldi galiba. Bir bardak demli çay iç de kendine gel.:pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.