Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peşinatı Kredi Kartı Ile Ödemek Mümkün Mü?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Sen araba alana kadar 0.8lt golf tfsi golf MCXII bile çıkar. :)

Geçen evde spartaküsü seyrediyorum, bir pazar sahnesi vardı. Tanıdık bir yüze rastladım. Bu kimdi bu kimdi diye düşünürken dank etti bizim dohtor Cenk. Savaş arabası alsammı almasammı diye pazarlık ediyordu.. :)

Baba bodrum-bodrum şarkısını nezaman söyliycez güllükte çipuralarımızı yerken...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen araba alana kadar 0.8lt golf tfsi golf MCXII bile çıkar. :)

Geçen evde spartaküsü seyrediyorum, bir pazar sahnesi vardı. Tanıdık bir yüze rastladım. Bu kimdi bu kimdi diye düşünürken dank etti bizim dohtor Cenk. Savaş arabası alsammı almasammı diye pazarlık ediyordu.. :)

Hah hah ha... Çok güzel jazzı alırken başka bir forumda nisan ayında başlık açmıştım . Adı bile "alsam mı almasam mı" idi. :D 7 ay sonra Kasım ayında başlığın 50. sayfasında arabayı anca alabildim :D :D

ben olsam sayın Kösenin yerine ilk önce kendimi terkederdim...nasıl rahatlar bünyesi...ohh beeeeee çeker... :pist:

Hiç bir yerde bulamıyorum sanırım çok uzun yıllar önce bir kez o zamanki kültür kanalı TRT2 de seyrettim. Elia Kazanın "Kader Değişmez" diye çevrilen "The Arrangement" diye bir filmi vardı..Adam birden bire arabayı kamyonun altına sürüveriyordu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani öyle şeylerden Allah korusun sizi de...belkide buda bir tür hastalıktır..yani karar verememe hastalığı siz daha iyi bilirsiniz ama...yani her an kazık yeme aldıktan sonra pişmanlık yada daha önceki tecrübelerden hep zararlı çıkma sonucunda gelişen bir tür duygu şaşkınlığı beyni bu hale getiriyor olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 ay önce Polo 1.2 tdi aldık.Karttan 35.000 tl çektiler.Telefona anında sms geldi harcama ile ilgili.Kartınızdan harcama yapıldı haberiniz yoksa hemen bilmem ne nolu telefonu arayınız diye :) Babamın dediği o alışverişe verdiği puan ile aracın 6 aylık mtvsine denkmiş

Çağlar Kasımoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 ay önce Polo 1.2 tdi aldık.Karttan 35.000 tl çektiler.Telefona anında sms geldi harcama ile ilgili.Kartınızdan harcama yapıldı haberiniz yoksa hemen bilmem ne nolu telefonu arayınız diye :) Babamın dediği o alışverişe verdiği puan ile aracın 6 aylık mtvsine denkmiş

Demek ki bankalar Ford bayiilerinden komisyon alıyor , Doğuşlardan almıyor.

Bundan bu sonucu çıkarabilir miyiz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.