Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uygulamalarımızı bu başlıkta toplayalım

Önerilen Mesajlar

Kill yaparken normal arabanın ıslak yüzeyi ilemi yapıyorsunuz ? bide keçe kullansaydınız keşke güzel detay olmuş altını yıkama olayını özellikle beğendim :D

Kılcal çiziklere polisaj (keçeyle birlikte ) şart . elle çıkarmak çok zor, su zımparası biraz cesaret ister işten anlamıyorsanız bence ellemeyin :kıhkıh:

eder eder..Bir önceki sayfada çocuklar araba tozlanınca beni yıka felan yazarlar ya( :P ) onla ilgili yüzeysel çizikler vardı kaputta...Onlar yapılan işlemlerle neredeyse yok oldu...Araba sıfır gibi oldu... :)

Sorumu görmedin sanrıım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kill yaparken normal arabanın ıslak yüzeyi ilemi yapıyorsunuz ? bide keçe kullansaydınız keşke güzel detay olmuş altını yıkama olayını özellikle beğendim :D

Kılcal çiziklere polisaj (keçeyle birlikte ) şart . elle çıkarmak çok zor, su zımparası biraz cesaret ister işten anlamıyorsanız bence ellemeyin :kıhkıh:

ıslak zemine yapmışlar abi....Ben yapmadım ama ben sorduğumda ıslak zemine yaptık demişlerdi..... :) Alt yıkama olayı bana da süper geldi... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

masterchief geldi hesap soruyor........... :D

:D

ıslak zemine yapmışlar abi....Ben yapmadım ama ben sorduğumda ıslak zemine yaptık demişlerdi..... :D Alt yıkama olayı bana da süper geldi... :D

anladım kill i quick detailer ile yaparsa daha iyi sonuç alabilir normalde ama ellerine sağlık güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet arkadaşlar...Yeni bir yazıyla tekrar aranıza dönüyorum.. ( Sanki dün yoktum :D ) Dün araba çok kirlenmişti bir yıkayayım dedim.Nasıl yıkadığımı çekemedim maalesef...Bugünde camlarla jantları parlattım..Bakalım sizce nasıl olmuş.. :)

100_3125.jpg

100_3126.jpg

100_3127.jpg

100_3128.jpg

100_3129.jpg

100_3132.jpg

100_3135.jpg

100_3143.jpg

100_3144.jpg

Bunlar Bonus.. :)

100_3149.jpg

100_3138.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.