Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Kaan Yagizer

Budapeşte'den Prag'a ...

Önerilen Mesajlar

Kaan Yagizer    6.332

Önümüzdeki hafta bu rotayı ...

Road-Map.jpg

bu kuzu ile ...

maserati-quattroporte-08.jpg

gidip - geleceğim .... yolu yapayım,daha geniş bilgi ve resim paylaşırım taBe :)

imza: bu konu sırf "kıllık" olsun diye açılmıştır,sürdürülecektir :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Alperen G.    9.384

Önümüzdeki hafta bu rotayı ...

Road-Map.jpg

bu kuzu ile ...

maserati-quattroporte-08.jpg

gidip - geleceğim .... yolu yapayım,daha geniş bilgi ve resim paylaşırım taBe :)

imza: bu konu sırf "kıllık" olsun diye açılmıştır,sürdürülecektir :)

abi çok kötüsün...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Tevfik    8.134

kaannnnnnnnnnn bende geliyimmi len..vala..kap gel cantanı de...prag sokakları ha...mossad köprüsünden de atlarız len...oyyyyyy oyyy oyyy..film şeridi gibi geldi bir an için içim geçmiş.... :kıhkıh:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Kaan Yagizer    6.332

Co-Pilot lazım mı ?

yok abi,teklifin için içtenlikle teşekkür ederim ama hızlı ve solo bir git-gel yapacağım (kısmet olursa)

maserati değil mi o :blink:

evet abisi, quattroporte...

abi çok kötüsün...

.. ehehe .. biliyorum :) (zaten amaç o)

kaannnnnnnnnnn bende geliyimmi len..vala..kap gel cantanı de...prag sokakları ha...mossad köprüsünden de atlarız len...oyyyyyy oyyy oyyy..film şeridi gibi geldi bir an için içim geçmiş.... :kıhkıh:

hahaha ... sana özel resim çeker "özel'den" yollarım abisi.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Kaan Yagizer    6.332

Aynı rotayı gitmiştim; kış olsa yol kenarında buz tutmuş devasa şerbetçiotu tarlalarını görebilirdiniz.

Kuzuya birşey diyemiyorum, ağzımın suyunu sileyim de :yemek:

aynen, ben de sabah erken kalk .. slovakya'da kahvaltı et ... prag'da toplantıya katıl ... öğle yemeğini yiyip yola çık,akşam buda'ya dön yapacağım. (toplantı uzarsa dönüş bir gün sonraya ama uzayacağını sanmıyorum)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Kaan Yagizer    6.332

Buda'ya bu oteli ---> http://hotel-marmara.com/ Divan grubuna devir için gidiyorum (patron mekanın ortağı olur da) Prag'da bir başka yere (eski .. epey eski bir bina) bakmaya gideceğiz. Binaya bakıp,mal sahibi ile görüşecek (Bkn.Hacı ne istiyon sen bu viraneye?) sonra da geri döneceğiz. Yani short-time visit olacak (bu defalık)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Kaan Yagizer    6.332

ewet ya lütfen.......heyecanlandım..ikimizi düşününce miami vice ikilisi gibi ne iş çıkarırdık vala ya... B)

abi bir "vice" olayı olurdu da ... ikimiz bir arada büyük ihtimal ile günü şu şekilde

10968_3598_12082009_4.jpg

falan bitirirdik ... birbirimizi gaza getiririz,sonumuz felaket olur :) iyisi mi "solo" gidelim gideceğimiz yere.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.