Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil

Oyun Platformları  

55 üye oy kullandı

1. 1. Oyun oynarken hangi platform'u kullanıyorsunuz?

• Desktop
      17
    • NoteBook
      18
    • PS1
      0
    • PS2
      1
    • PS3
      20
    • PSP
      1
    • xbox
      2
    • Wii
      1
    • iPad / iPhone / iPod
      5
    • Android Tablet / Phone
      7

Önerilen Mesajlar

metro last night şiddetle tavsiye edilir. Tam 13 gündür oynamama rağmen bitiremedim baya zor güzel bir oyun. FPS ( silahlı ilerlemeli :D ) tarzı

ben beğendim az biraz konusunu yazayım

nükleer bir hata sonucu büyük çapta bir sızıntı oluyor ve bu sızıntıdan dolayı Ruslar ( anlaşıldığı üzere oyun Rusya da geçiyor ) metrolara yerleşim yeri kuruyorlar . yeryüzüne maskesiz çıkılmıyor hayvanlar ve binbir çeşit börtü böcek salınmış dışarıya .

bunlarla mücadele ediyorsunuz Rusların ak - 47 sinin birkaç tipi ve garip modifiye edilmiş el yapımı silahların yanısıra birsürü silah seceneği konulmuş tavsiyemdir oynayın.

Ben kaçıyorum belki bu gece bitiririm oyunu :)

Ben biraz oynamıştım hem çok zor hem de çok karanlık gelmişti :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

War thunder'a başlamayı planlıyorum bende. Bakalım anlatıldığı kadar ''mükemmel'' mi ?

Sabah kurdum,bir iki savaş yaptım dedim akşama ayrıntılı inceler oynarım. Yok arkadaş eğer sabır taşı değilseniz,inceleme araştırma merakınız yoksa en önemliside hassas bir bileğiniz yoksa tam bir işkence bu oyun. Kimseyi doğru dürüst vuramadığıma mı yanayım milletten kaçarken dağa bayıra çayıra çimene çakılmama mı?

işin özü uninstall :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabah kurdum,bir iki savaş yaptım dedim akşama ayrıntılı inceler oynarım. Yok arkadaş eğer sabır taşı değilseniz,inceleme araştırma merakınız yoksa en önemliside hassas bir bileğiniz yoksa tam bir işkence bu oyun. Kimseyi doğru dürüst vuramadığıma mı yanayım milletten kaçarken dağa bayıra çayıra çimene çakılmama mı?

işin özü uninstall :D

Ayni tarz olan World of Warplane oynamistim. Onun da kaderi uninstall olmustu. Cok kasmamak lazim boyle oyunlara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
Şimdi, Umut Yavuz yazdı:

Abi  bu oyunun adını öğrenebilirmiyim bide Android platformunda varmı oyun ?

CSR 2 var var

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.customstreetracer2&hl=tr

Kullanıcı Adım: FocusClubTr :D Online biri denk gelirse oynarız. Arabam bu

IMG_0100.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

iPad geçince elime oynamaya başladım tekrar :D Sıkılmaya başladım ama yine :P

çok monoton yahu. onlineda da taktik kasılıyo, bi tane miniyi ayarlamıştım hemen hemen her yarışı kazanıyodum 12.350 filan gidiyodu hiç bişey değiştirmeden 12.600 civarlarına çıktı. olay dyno dan daha düşük gidebilmek rakipleri dyno süresine göre seçiyomuş :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

çok monoton yahu. onlineda da taktik kasılıyo, bi tane miniyi ayarlamıştım hemen hemen her yarışı kazanıyodum 12.350 filan gidiyodu hiç bişey değiştirmeden 12.600 civarlarına çıktı. olay dyno dan daha düşük gidebilmek rakipleri dyno süresine göre seçiyomuş :) 

Para kazanıp istenileni yapınca kazanmamak için kazma olmak lazım :D İşte güzel arabalara hemen gelmek için para tuzağı :zha: Hızlılar çok zevkli. Mini ile güzel para topladım ben de şimdi buna geçtim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Para kazanıp istenileni yapınca kazanmamak için kazma olmak lazım :D İşte güzel arabalara hemen gelmek için para tuzağı :zha: Hızlılar çok zevkli. Mini ile güzel para topladım ben de şimdi buna geçtim.

taa eskiden oynamıştım yılbaşında gördüm CSR2 diye aa yenisi çıkmış diye indirdim yazın çıkmış oda yarış sistemi direk aynı ama oynadım yinede. T5te 2.tur baya kastırdı regulation oynamaktan canım çıktı :D, hikaye kısmı bittikten sonra günlük kupaları filan oynuyorum şimdi 5M filan birikti update bekliyom :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

taa eskiden oynamıştım yılbaşında gördüm CSR2 diye aa yenisi çıkmış diye indirdim yazın çıkmış oda yarış sistemi direk aynı ama oynadım yinede. T5te 2.tur baya kastırdı regulation oynamaktan canım çıktı :D, hikaye kısmı bittikten sonra günlük kupaları filan oynuyorum şimdi 5M filan birikti update bekliyom :D 

Güncelleme lazım :D GT'yi 600 beygir yapmışlar, 650 yapsınlar :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.