Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil

Oyun Platformları  

55 üye oy kullandı

1. 1. Oyun oynarken hangi platform'u kullanıyorsunuz?

• Desktop
      17
    • NoteBook
      18
    • PS1
      0
    • PS2
      1
    • PS3
      20
    • PSP
      1
    • xbox
      2
    • Wii
      1
    • iPad / iPhone / iPod
      5
    • Android Tablet / Phone
      7

Önerilen Mesajlar

Sabri senin kilonda vardı biraz. Yaptirmadiysan bir şeker ölçümü yaptir. Tok karnına ağız kuruluğu deyince aklıma geldi.

Olabilirde abi butun gun disardaydim cok terledim e iftardan sahura kadarda ne kadar su icebilirsinki miden sisiyo ama agzindaki susuzluk gecmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ara sıra pc de oyun oynayan (daha çok strateji ve aksiyon), biri idim, 2,5 sene evvel heves edip, ps3 aldım, dramatik bir şekilde ps3 kumandası ile oyunu yönlendirmeye bir türlü alışamadım, ne olur oynamaya devam et alışırsın demeyin, çok denedim bu yüzden, oyun oynamaktan soğudum, 2,5 senedir cihaz atıl, nfs ve fifa haricinde;

şimdi sorum 2 tane, fare ve klavyeye benzeyen bir sistem var mıdır tekrar ps3 oynayabilmem için? (size komik gelebilir :) )

ps3 için move seçeneği var, bunu deneyen var mı, (wii rekabeti için yapılmış sanırım) efektif mi ve bununla uyumlu yeterli ve iyi oyunlar var mı?

şu anda oyun cahiliyim önerilere ihitiyacım var, 6 yaşında kızım var belki ona yönelik de öneriler alabilirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ara sıra pc de oyun oynayan (daha çok strateji ve aksiyon), biri idim, 2,5 sene evvel heves edip, ps3 aldım, dramatik bir şekilde ps3 kumandası ile oyunu yönlendirmeye bir türlü alışamadım, ne olur oynamaya devam et alışırsın demeyin, çok denedim bu yüzden, oyun oynamaktan soğudum, 2,5 senedir cihaz atıl, nfs ve fifa haricinde;

şimdi sorum 2 tane, fare ve klavyeye benzeyen bir sistem var mıdır tekrar ps3 oynayabilmem için? (size komik gelebilir :) )

ps3 için move seçeneği var, bunu deneyen var mı, (wii rekabeti için yapılmış sanırım) efektif mi ve bununla uyumlu yeterli ve iyi oyunlar var mı?

şu anda oyun cahiliyim önerilere ihitiyacım var, 6 yaşında kızım var belki ona yönelik de öneriler alabilirim..

Ben de aynı dertten muzdaribim. Araba oyunlarında PS3 ün kendi kumandası ile bir yere kadar oynayabiliyorum. Yarım gaz yapmak gaz fren aynı anda yapmak gibi şeyleri aynı anda parmakla biraz direskiyon çevirmeyi falan yapamıyorum. Araba oyunları için direksiyon şart ki logitech GT DF 300TLlerde (bir ara 130lara kadar inmişti).

PCde bitirdiğim COD4 MW i PS3te daha ilk aşamada geçemeyerek bıraktım. Bizim gibi tüm zamanını geçirmewyenler için o kumandaya alışmak zor.

PS3 için USBden bağlanan özel klavye ve mouselar biraz pahalı ama oyunda aynı derecede etkili mi bilmiyorum. Hiç denemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu var ama işe yarar mı bilmiyorum bulması kolay değil ayrıca

http://www.playstationturk.com/forum/eagleeye-ps3-mouse-ve-klavye-kullanimi-t29861.html

Move çok başarılı değil sanırım. XBOX kinetict çok iyi diye duymuştum.

Çocuk için Little Big Planet var. Ama kız çoçuğu için fazla oyun bilmiyorum. Benimki çok seviyordu bu oyunu. Ayrıca Mini Ninjas vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

PS3 için USBden bağlanan özel klavye ve mouselar biraz pahalı ama oyunda aynı derecede etkili mi bilmiyorum. Hiç denemedim.

Böyle birşey çıktı mı doğrudan bağlanıp çalışan? Klavye var ama oyunlarda çalışmıyor sadece yazı yazmak için (chat sırasında vs) çalışıyordu. Logitech Bluetooth

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bu aksiyon oyunları direksiyonla nasıl oynanır acaba.

Bir zamanlar pcde direksiyon kullanıyordum. Colin M Rae oyunu vardı. Çok çok güzel oluyor, ama pahalı ve evde yer kaplıyor, bu yaştan sonra oğlanın karşısında salonun ortasında olacak iş değil. :kıhkıh:

Aksiyon oyunlarında saçma olur.

Uncharted2-3 Online oynuyordum. Ama millet 24 saat karşısında oyunun, bahsettiğiniz sebepten bıraktım oyunu. Millet havada zıplarken uçan kuşu gözünden vurur olmuş, oynamanın zevki kalmıyor haliyle.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ne Oynayalım? Pc-Ps3-Xbox-Wii-Mobil olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.