Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Citroen DS4

adanus

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

şimdi DS4 test ettim...nasılmı araba içi özellikleri güzel ama arka koltuk diz mesafesi ve gösteriş yok c4 sandım ds4 oldugunu anlamam 3-4 dakikamı aldı hiç olmamış full dolu dizeli...75000 lerde gözüküyor...ilginçbazı özellikleri var tabiki...denon ses sistemi mükemmel bagajda subwooofer var....güneşlikler cama dogru uzuyo ve raf tipi geriye cekiliyor böylece camda görüş mesafesi genişliyor iyi düşünülmüş...otomatik benzinliydi kullandıgım seri...156 bg..ma içindeki klima perdelerinde kromajlar...dışı falan cıkksss asla o para verilmez...navigazyonu da var...ama...piranna navigasyon daha ii bence...neyse resimlerden atarım uygun olunca....işte böle...dön dolaş yine focus....always forever..........

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun stlye paketlisini getirmişlerdi Real'e...Arkadaki iki cam açılmıyo bile...Onu geçtim ben arkaya sığamadın yav.. :D:) Ama ses sistemi felan vardı bagajda radioyu açtım güzeldi yani.. ;)

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum dedik onları...başka bişi de...alla alla ben en fulune bindim...adamların kromajı iç bölümdeki cok komik..bir ds ambelmi var ikigünde cıkcak nikelkromaj gibi...yazık...arabayı ben büyük tasvir ediyordum yok arkadaş focus boyutlarında sanırım yerden yüksekliğide aynı ama sitedeki lansmanında devasa gözüküoyr...5 yıldızlı tatil köyü gibi gösteren resmlerle gidip pansiyonda kalanlara döüyorsun...ama iç dinamikleri subu fena degil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum dedik onları...başka bişi de...alla alla ben en fulune bindim...adamların kromajı iç bölümdeki cok komik..bir ds ambelmi var ikigünde cıkcak nikelkromaj gibi...yazık...arabayı ben büyük tasvir ediyordum yok arkadaş focus boyutlarında sanırım yerden yüksekliğide aynı ama sitedeki lansmanında devasa gözüküoyr...5 yıldızlı tatil köyü gibi gösteren resmlerle gidip pansiyonda kalanlara döüyorsun...ama iç dinamikleri subu fena degil...

ben sadece ilk sayfayı okumuştum...Sorry... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.