Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Macbook Kulanıcıları Buraya :)

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

İşe yarar yani. Bunun orjinalini internetten satacaklar sanırım. Ama bu durumda apple id hesabıma kredi kartı bilgilerimi girmem gerekecek. Parası çok önemli değil ama kartı kaptırmak istemiyorum. Sen nasıl hallediyorsun?

Kurdun mu bu arada? Ben aşırı ısınma ve ram kullanımı görüyorum. İyi ki +4 takmışım.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşe yarar yani. Bunun orjinalini internetten satacaklar sanırım. Ama bu durumda apple id hesabıma kredi kartı bilgilerimi girmem gerekecek. Parası çok önemli değil ama kartı kaptırmak istemiyorum. Sen nasıl hallediyorsun?

Kurdun mu bu arada? Ben aşırı ısınma ve ram kullanımı görüyorum. İyi ki +4 takmışım.

Abi ben direk veriyorum kartımı...Birde aldığım gift kart vardı onunla iş gördüm app'leri

Kredi kartını lion ile mecbur kullanmıştım hatırlarsın; en kötü sanal ile alırsın..

Tabi ki app store üzerinden satış olacak..

Edit: İndirdim, akşam kuracağım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde son 14 dakika tamamlanması için... :P

ancak zaman bulabildim..PTP camera mıdır nedir, o arka planda çalışıp cpu yiyordu...o gitse yeterli..Zırt pırt manuel kapatıyordum

Edit: Yüklendi.

Ciddi bir performans artışı sezdim, tıklama sonrası anında geliyor ekranlar (eskisi gibi)

Güzel Güzel..Biraz daha kullanayım da sonra devam ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ek yorumlarım;

Kapanış ve Açılışda betalara göre iyileşme mevcut.

En çok beğendiğim nokta güncellenmiş JAVA süper hızlandırmış bu tür sitelerde.. (java scrpt kullanan)

Flash da da böyle iyileştirme olsa süper olacak ama artık bitiyor bu da..

Herneyse daha iyi olduğu kesin..Devam ederiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana safari iyi geldi nedense. Hızlanmış ve daha hoş geldi nedense. Gerisine akşam bakacağım artık. Isınma sorunu fenaydı kucağında alıp kullanamıyordun. Umarım azalmıştır.

Ama birde yaz geldi felan :P PTPcamera ısındırıyordu kesin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama birde yaz geldi felan :P PTPcamera ısındırıyordu kesin..

Yaz felan değil bildiğin ısınıyordu.Alt sol üst köşeye doğru. Kameranın farkında değilim. Çalışan bu tip uygulamaları nereden görebiliyorduk?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaz felan değil bildiğin ısınıyordu.Alt sol üst köşeye doğru. Kameranın farkında değilim. Çalışan bu tip uygulamaları nereden görebiliyorduk?

Arama kısmına yazarsın abi,

activity Monitor, fan sesi duyduğun an anlaki bu velet çalışmaya başlamış üstüne çift tıkla quit yap düzelecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.