Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tebrikler Galatasaray

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Güzel bir maç oldu diyebiliriz. Yoğun stress her iki tarafın oyuncularının üzerindeydi. Yer yer sertlikler olsada maç Galatasarayın lehine sonuçlandı.

Bizede Fenerbahçe taraftarı olarak tebrik etmek düşer. :nazar:

sampiyon-galatasaray-resim.jpg

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galatasaray'a yıl boyunca oynadığı hırslı ve başarılı futbolu için tebrikler, şampiyonluk kupası ile ödüllendirilmesi şık oldu.

Fenerbahçe de zor şartlarda sonuna kadar pes etmeden uğraştığı için kutlanmayı hak ediyor.

Bence herşeyden önce spor kazandı.

Artık uluslararası başarılara odaklanma zamanı...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galatasaray'a yıl boyunca oynadığı hırslı ve başarılı futbolu için tebrikler, şampiyonluk kupası ile ödüllendirilmesi şık oldu.

Fenerbahçe de zor şartlarda sonuna kadar pes etmeden uğraştığı için kutlanmayı hak ediyor.

Bence herşeyden önce spor kazandı.

Artık uluslararası başarılara odaklanma zamanı...

kesinlikle, iki takımı da tebrik ediyorum ama benim için kutlama kısmı Avrupa daki başarılardan sonra başlar. Ligin kalitesi son birkaç yıldır ciddi düştü. Birbirlerini yenmişler, yenilmişler çok da umurumda değil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ne sporu.12 yaşındaki çocuğu,Fb yöneticisinin oğlunu sırf üstünde fb forması var diye bıçaklıyorlar.Polis arabalarını yakıyorlar yıkıyorlar.Suçsuz esnafın camlarını taşlıyorlar.Polisleri taşlıyorlar.Devlet malına,özel mala zarar veriyorlar.Bu mu spor? bu mu futbol?

Silah atıyorlar halt varmış gibi 15 kişi vurularak yaralanmış 6 kişi ölmüş.Sırf bu maçta kalp krizinden 3 kişi ölmüş.Dahada artacak rakamlar eminim...

Tamam takımlara tebrikler.Ama spor artık sporluktan çıktı holiganlığa magandalığa döndü.Devletin artık el atması lazım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 Yaşındaki üzerinde Fenerbahçe forması var diye bıçaklanan o çocuk hayatını kaybetmiş diye okudum. Doğruysa böyle sporun, böyle futbolun ta içine edeyim.

Buna rağmen sevinebilmek zor, ancak tebrik ederim Galatasarayı.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabiki Galatasarayı bende tebrik ediyorum.Sahadaki oyuncunun suçu yok.Fakat spor artık spor olmaktan çıktı.Hangi takım olursa olsun.hangi siyasi parti olursa olsun hatta ne olursa olsun çocuğa dokunulmaz.Yazık günah ya.Hap karşı çıktığım başka bir olayda spor müsabakalarında devletin polisinin ne işi var? devlet neden oraya kendi polisini koyuyor.Tutsunlar özel güvenlik.Devletin polisinin başka işimi yok orda güvenliği sağlıyor ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 Yaşındaki üzerinde Fenerbahçe forması var diye bıçaklanan o çocuk hayatını kaybetmiş diye okudum. Doğruysa böyle sporun, böyle futbolun ta içine edeyim.

Buna rağmen sevinebilmek zor, ancak tebrik ederim Galatasarayı.

Yanlış okumussunuz. Ölmedi

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.