Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arkadaşlar Sizce Bu Arabaya Maksimum Ne Kadar Verilir?

Nihat Abukan

Önerilen Mesajlar

Herşey yazıldığı gibiyse alınır bence gönül rahatlığıyla,fiyatta sıkıntı yok bence.Ama verilen bilgilerin doğruluğunu iyice bi araştırmak lazım.

Elbette şimdi top bende karar verirsem a'dan z'ye herşeyine baktırırım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben dizel arabaya binmem ama tercihtir,2009 model x paket bir araç beyaz renk benim paramla 40500 eder :)

Tam kesin bir şey yok gerçi ama olursa ki benimde ilk dizelim olacak.Bakalım çok az yakıyor diye yere göğe sığmayan dizel nasılmış?Bizde tadına bakarız o zaman :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam kesin bir şey yok gerçi ama olursa ki benimde ilk dizelim olacak.Bakalım çok az yakıyor diye yere göğe sığmayan dizel nasılmış?Bizde tadına bakarız o zaman :)

Hele hele ecoboost'tan sonra bakalım ne kadar tatmin olurum belli değil :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette şimdi top bende karar verirsem a'dan z'ye herşeyine baktırırım.

Eğer araç galerideyse herşey dahil baktırmakta ve galeriye satan vatandaşıda bulup bilgi almakta fayda var,yanlış anlaşılmasın araç çok temiz ve km nin düşük olduğun en kötü ihtimaller üzerinden araştırma yapıp sağlıklı sonuca ulaşmak için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer araç galerideyse herşey dahil baktırmakta ve galeriye satan vatandaşıda bulup bilgi almakta fayda var,yanlış anlaşılmasın araç çok temiz ve km nin düşük olduğun en kötü ihtimaller üzerinden araştırma yapıp sağlıklı sonuca ulaşmak için.

Elbette adam neticede galerici ince eleyip sık dokumak lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok şey denedim ama 41500 son diyor. :)

Almayın o zaman. Yeni kasa hem teknoloji hemde sürüş keyfi açısından bundan üstün olan arabanızı 47500 e sattınız. Bu da alsın arabasını turşusunu kursun.

Benim gözümde o araba 37-40 arasında alınırsa bestbuy olur. Aksi halde hiçbir anlamı yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol ile tamamaen aynı fikirdeyim.

3 yaşında modeli değişmiş bir araba ne kadar temiz ve donanım zengini olursa olsun yenisinin %60'ı fiyata olmalı en fazla.

Aslında yarıya olmalı da işte ülkemin özel pazar şartlarına bir güzellik olsun diye fazla yazdım.

Ben olsam biraz bekler 1.0 EB sıfır alırım aynı paraya.

1.6 EB'dan sonra nasıl geldiğine gelince...

3 gündür 2010 Trend dizel kullanıyorum.

Göstergeler bana oyuncak gibi geldi.

Motor ise alt devirde çok güzel çekerken üst devirlerde soluğu kesiliyor.

Sürüş sorunsuz, kısacası pekala kullanılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.