Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arkadaşlar Sizce Bu Arabaya Maksimum Ne Kadar Verilir?

Nihat Abukan

Önerilen Mesajlar

Almayın o zaman. Yeni kasa hem teknoloji hemde sürüş keyfi açısından bundan üstün olan arabanızı 47500 e sattınız. Bu da alsın arabasını turşusunu kursun.

Benim gözümde o araba 37-40 arasında alınırsa bestbuy olur. Aksi halde hiçbir anlamı yok.

Galiba demeyeceğim yerden göğe kadar haklısınız turşu meselesi misali bende aynı muhasebeyi yapıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bir arkadaşımda 95 lik trend şirket aracı var ve üzerindeki gayet kp39 turbo. 115 liklerde garret gt1249 var..

Model farklı olabilir, eskisi değişken geo. değildi şimdi değişken turbo ^_^ Onu demek istedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol ile tamamaen aynı fikirdeyim.

3 yaşında modeli değişmiş bir araba ne kadar temiz ve donanım zengini olursa olsun yenisinin %60'ı fiyata olmalı en fazla.

Aslında yarıya olmalı da işte ülkemin özel pazar şartlarına bir güzellik olsun diye fazla yazdım.

Ben olsam biraz bekler 1.0 EB sıfır alırım aynı paraya.

1.6 EB'dan sonra nasıl geldiğine gelince...

3 gündür 2010 Trend dizel kullanıyorum.

Göstergeler bana oyuncak gibi geldi.

Motor ise alt devirde çok güzel çekerken üst devirlerde soluğu kesiliyor.

Sürüş sorunsuz, kısacası pekala kullanılır.

Cem Abi, bence de en iyisi 1.0 EB'u beklemek ya da sattığım EB'un X paketini almak.Araba dediğin alt devirlerde de, üst devirlerde de üzmeyecek.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buarada not düşeyim

Yeni Focuslarda 95 veya 115 turbo farkı yok.. tdci

Garrett değişken geomet. turbo kullanılıyor.

TDCI sahibi olmak nasip olmadı ama Cem Abi'nin dediği gibi ya EB'un sıfırı ya da tiatanium TDCI'nin sıfırı daha mantıklı.Bu arada beklemişken Sony ile 1.0 EB ne zaman gelecek haberi olan var mı? ^_^
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Model farklı olabilir, eskisi değişken geo. değildi şimdi değişken turbo ^_^ Onu demek istedim

Modelini falan bilmiyorum açıkcası ne desem yalan olur o konuda ama 2011 falandır herhalde. Epeydir onda çünkü. Yeni kasa focustan bahsediyorum bu arada. Eski kasa falan değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.