Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Xperia Arc S Aldım.. Forumda Kullanan Varmı??

Önerilen Mesajlar

bugün, yenicarsim.com sitesi üzerinden sony xperia arc s aldım.. kampanya varmış, 1029 tl kdv dahil.. ilk kez böyle büyük ve pahalı:D) bir telefon aldım..inşallah rahat öderiz borcumuzu.. özelilkle fotoğraf ve video çekimlerin çok beğeniyorlar.. forumda bu telefonu kullanan arkadaş ve arkadaşlar var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

xperia arc s değil ama ekran büyüklüğü hariç geri kalanı aynı olan xperia neo kullanıyorum.. arc'larda olan fabrika hatası kasa çatlama hadisesinin arc s ile çözüldüğünü biliyorum.. onun dışında gerek işletim sistemi, gerekse de arayüz olarak sorunsuz telefonlar xperia serisi.. umarım memnun kalırsınız.. güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Android telefonlar hemen hemen aynı zaten. Mümkün olduğunca yardım etmeye çalışırız. (Bir ara Arc kullanmıştım. Çok şekilli telefondur)

Alperen Bey ARC S ve Arc aynı kasaya sahip diye biliyorum, umarım sorunsuzdur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Android telefonlar hemen hemen aynı zaten. Mümkün olduğunca yardım etmeye çalışırız. (Bir ara Arc kullanmıştım. Çok şekilli telefondur)

Alperen Bey ARC S ve Arc aynı kasaya sahip diye biliyorum, umarım sorunsuzdur.

kasa tip olarak aynı fakat kullanılan malzeme içeriği değiştirilmiş.. forumları takip ediyordum, orda görmüştüm.. arc s'te kasa çatlama problemi yokmuş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler, valla rahatladım,sevindim.. memnunsunuz yani.. o zaman size, elime geçince, takıldığım yerler için rahatsız edebilirim, dimi:))

Engin Bey'in de dediği gibi android telefonlar aşağı yukarı aynı.. arayüzleri değişiktir sadece.. ama takıldığınız yer olursa memnuniyetle yardımcı oluruz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arc S kullanıcısı olarak hayırlı olsun telefonunuz. Ben yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum telefonu ve bu zamana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Oldukça keyifli bir telefon. Android İceCream Sandwich güncellemeside yayınlandı ve yükledim. Eğlenceli olan telefon güncelleme ile birlikte daha eğlenceli hale geldi. Ekranının görüntü kalitesi çok iyi. Sony kamera kalitesini tartışmanın hiçbir anlamı yok zaten. Cep telefonu bazında bakıldığında 2011 yılının en iyi kamerası bu telefonda ki piyasada 12 mp'lik bir nokia varken bu ödül alındı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.