Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kişiye Özel Kampanyalar (CRM)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aynen, Yako duymasın ama ben yarın sabahtan Çıralı'ya kaçıyorum, arınma zamanı!

http://www.hotelodile.com/tr/index.html

şurda harika bir tatil geçirmiştik arkadaşlarımızla.

Buz gibi bir bira içersiniz artık denize doğru :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Babalar Günü’ne özel Yapı Kredi Kişisel Bankacılık müşterilerine yönelik hedef kitleli kampanyamıza Temmuz ayında da devam ediyoruz. 14 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında FordOptions kredisi ile Yeni C-Max, Mondeo, S-Max, Galaxy ve Kuga alan Yapı Kredi Bankasının Kişisel Bankacılık üyesi olan erkek müşterilere FKasko hediye ediyoruz.

Tüm Transit Connect Kombi araçlarımızda, parolu müşterilerimize (paro kartı olmayan müşterilerimiz için aracın içinden çıkan parolu kart teslim edilebilir) tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 500 TL ek destek veriyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Biz aracı şubatta alırken liste fiyatı 69.000tlydi.bayide bize 64.000e kadar düştüler.aynı aracı başka şehirlerde başka bayilere fiyat sorduk en çok düştükleri 67.000tl idi.fiyatlar bayi ile samimiyete göre değişiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%3 %5 lerden bahseden arkadaşlar var... kota tutturmak için verilen düşük marjlıymış gibi gözüken örnekler aslında kaydadeğer geri dönüşleri sağlayan satışlardır... Kazanmıyoruz şeklinde yapılan söylemlerin hiçbiri etik değildir zira zorunlu vazifelerinden birisi kazanmak olan ticari bir işletme kazanmadığında anlamsızlaşır... Bu söylem özünde sıfır faiz kandırmacasından çok farklı değildir, bi parça alışverişten haberdarsanız masaya parayı koyduğunuzda nasıl vade farkını görecekseniz, şirketin ne kadar kazandığını görmeniz için ise şirkette üst düzey yönetici (ki onlar dahi kendi alanları ile sınırlıdır) yada pay sahiplerinden olmanız gerekir ki, müşteri olarak iyi bir alış yapmanın ön şartı bunu bilmek değildir.

Şahsi fikrim dönem sonu primleri, kota primleri v.s. gibi dolaylı olarak geri dönüşle edilen karlarda hesaba katıldığında genel olarak bayiler ortalama %20 marjın altında çalışmazlar, işletme giderlerine kabaca dışardan bakan bi işletmeci olarak daha altında o çarkın kaliteli ve nitelikli hizmetle dönmesi zorlaşacağını düşünüyorum... şahsi fikrimdir beni bağlar, sadece düşüncemi paylaşmak istedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

Bir de ,  Ford bu ay Doktorlara , Hemşirelere kampanya düzenledi. 

Ayrıca Otosan, Koç grubuna indirimlerinin yüzdeleri konusunda detayı yarın verebilirim. 

Semah Ak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu otosanı anlamıyorum. Araçlarla en yakın meslek grubu olan mühendislere hiç indirim yapmıyorlar. Varsa yoksa kamu görevlisi. Yarın otosanı arıyacağım :D hatta bütün tmmob'u gaza getircem az sonra otosanı arasınlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süresi 1 ay olup,
 Kimler Faydalanabilir?
Sağlık sektörü çalısanları
*Doktorlar
*Dis hekimleri
*Hemsireler
*Sağlık Memurları 
*Veterinerler
*Eczacılar
*Sağlık Bakanlığı (Merkez) çalısanları
*Laboratuvar Teknisyenleri
 Sunulan Fayda
• Binek ve Transit Connect araçlarımızda %2 destek
. Kampanya Kosulları
• Araç ruhsatı, sağlık çalısanı üzerine olmalıdır; 1.derece yakınlar yararlanamaz.
• Kampanya, diğer kisiye özel kampanyalarla birlestirilemez.
• Aksi belirtilmedikçe kampanyamız, ilgili ayın pazarlama programlarına paralel
olarak uzatılabilir.
 Kampanya İsleyisi
• Araç ruhsat sahibinin, çalıstıkları kurumlardan asağıdaki belgelerden herhangi
birinin aslını Yetkili Satıcıya ibraz etmesi gerekmektedir.
o Maas bordrosu veya,
o Tabi oldukları odalardan alacakları üyelik belgesi veya,
o Sağlık Bakanlığı’ndan alınan personel kimlik kartı
Askeri doktorlar ve askeri kurumlarda çalısan sağlık görevlileri de tıp alanında
çalıstıklarını gösterir personel kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle indirimden
yararlanabileceklerdir.
• Satıs bildiriminde Yetkili Satıcılarımız, müsteri siparisini girerken indirimler
baslığı altından “2014 Mart - Sağlık Kampanyası”nı seçer.
• Yetkili Satıcı faturanın ekine sağlık personelinden almıs olduğu personel
belgelerinden herhangi birinin aslını ekler.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@, bilgilendirme için teşekkürler.

Koç grubu 14 Mart nedeniyle her sene sağlıkçıları hatırlar.

Çok iyi ama %2 kurtarmıyor, sağlıkta da kazançlar eskisi gibi değil, şunu %20 yapsınlar hemen Fiesta Ebenin otomatiğini almazsam...

mühendislere hiç indirim yapmıyorlar

Para kimdeyse ona mı yanaşıyorlar acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.