Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bakalım beğenecek misiniz? :) Arka Stop Film

Önerilen Mesajlar

şimdi o stopları siyah yapınca araba dahamı hızlı gidiyor :D

Emir benim gibi eleştiri getirmeye başladın.

Ben farklı bir konudan yaklaşacağım, her ne kadar arkadaşımız görsel katkısı var, işlevsel etkisi yok dese de bunun gerçeği yansıtıyor olması mümkün değil.

Yapıştırdığınız film eğer görüntüyü karartıyorsa ışığı da bir miktar kesecektir.

Bu da görüşün kötü olduğu yağmur, kar, sis gibi hava şartlarında güvenliği olumsuz etkileyen bir özelliktir.

Bu tür maskelemeler Avrupa ülkelerinin bildiğim tümünde bu nedenle yasaklanmıştır.

Yasağa uyarsınız uymazsınız size kalmış, ama oluşan güvenlik sorunu bir başkasının kaza yapmasına yol açacaksa, ki bu olası, bence iyi düşünmek lazım.

Trafik ciddi iştir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben farklı bir konudan yaklaşacağım, her ne kadar arkadaşımız görsel katkısı var, işlevsel etkisi yok dese de bunun gerçeği yansıtıyor olması mümkün değil.

Yapıştırdığınız film eğer görüntüyü karartıyorsa ışığı da bir miktar kesecektir.

Bu da görüşün kötü olduğu yağmur, kar, sis gibi hava şartlarında güvenliği olumsuz etkileyen bir özelliktir.

Bu tür maskelemeler Avrupa ülkelerinin bildiğim tümünde bu nedenle yasaklanmıştır.

Yasağa uyarsınız uymazsınız size kalmış, ama oluşan güvenlik sorunu bir başkasının kaza yapmasına yol açacaksa, ki bu olası, bence iyi düşünmek lazım.

Trafik ciddi iştir...

Bunlari bu kadar dusunursek hayattan zevk alamayizki ozellikle baktim ilk sag far yapildi gunduz cok az bir isikta zayiflama var %5 kadar gozle anlamak zor nerdeyse ayni gibi. Soyle dusunun Opel astrada Enjoy pakette bizim farlar gibi acik ama Cosmoda arka stoplar karartilmis bir alman drvi bunu yapiyorsa benim nacizane seffaf ince filmim pek isik kesmez bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik ciddi iştir...

Geri vites'e takıp yarım kontakda resmedebilirsin geri vites'i

Yanımdada kimse yoktu nasıl çekicem bu geri vitesi dedim kendi kendime yaparım onuda yarın dediğin gibi fotoğraflarım. Şöyle anlatıyım annem karşı çıkmıştı gözükmeyecek diye yaptım dedim çık cama dörtleri yakarak geçtim evin önünden sabah güneşliyken çok net gözüküyor dedi beğendi olumsuz yorum almadım şuana kadar. Tavsiye ederim. Hem bellimi olur belki Ford Focusu makyajlarken benim bu yaptığım işlemi yapar biliyorsun bir önceki Astrada(2004) Sinyal ve geri lambası beyazdı makyajlandı(2007) Sinyal gurubunu karartıldı

2004---->opelastra2004800x600wal.jpg

2007---->opelastra2007800x600wal.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.